Tommee Tippee Sada kojeneckých lahví C2N ANTI-COLIC + kartáč

Péče o dítě

Sada kojeneckých láhví s anti-kolikovou savičkou. Měkká a pružná savička pro plynulé přechody mezi krmením z láhve a kojením. Funkce kontroly teploty mléka.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 150

O produktu

50122407

Kojenecká sada anti-kolikových lahviček se silikonovou savičkou pro plynulé kombinování kojení s krmením z láhve. Sada obsahuje 2 láhve 150 ml se savičkou s pomalým průtokem 0m+, 2 láhve 260 ml se savičkou s pomalým průtokem 0m+, 2 savičky se středním průtokem 3m+, kartáč na láhve a savičky, silikonové šidítko 0-6 měsíců. Sada je vhodná pro kojence 0-6 měsíců.

Řešení pro miminka se sklonem k břišním kolikám

Kojenecké láhve Tommee Tippee ANTI-COLIC jsou opatřeny anti-kolikovou savičkou, která díky malému ventilačnímu otvoru umožňuje plynulé krmení. Miminko při krmení nepřisává vzduch, který bývá příčinou kojeneckých kolik v prvních měsících života. Teplou tekutinou uvnitř lahvičky se savička zahřeje na příjemnou teplotu a její měkký a pružný konec připomíná mateřskou bradavku. Přechody mezi kojením a krmením z lahvičky jsou tak plynulejší. Funkce kontroly teploty mléka uvnitř lahvičky upozorní rodiče, že je tekutina teplejší než doporučených 37° C. Součástí sady je i úzký dlouhý kartáček pro čištění trubičky ventilu.

Hlavní vlastnosti:

  • anti-koliková savička s ventilačním otvorem pro plynulé krmení
  • savička tvarem a vlastnostmi připomíná mateřský prs
  • funkce kontroly teploty mléka uvnitř lahvičky


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.