Tommee Tippee Sada kojeneckých lahviček C2N s kartáčem Purple 9 ks

Péče o dítě

Sada kojeneckých lahviček a doplňků Tommee Tippee C2N s barevným potiskem obsahuje lahvičky, savičky, dudlík a kartáč Purple na mytí dětského nádobí. Ideální jako dárek.
Skladem na e-shopu
840 ušetříte 149 Kč

Původní cena 989 Kč sleva 15%

O produktu

50138297

Sada kojeneckých lahviček a doplňků Tommee Tippee Closer to Nature s barevným potiskem doplní vaši výbavičku pro miminko. Lahvičky o dvou velikostech se silikonovou savičkou zajistí ničím nerušené krmení dítěte. Silikonová savička svým tvarem a vlastnostmi připomíná mateřský prs. Měkký a pružný konec savičky věrně imituje mateřskou bradavku. Dítě tak téměř nepociťuje rozdíl mezi kojením a krmením z láhve. Díky antikolikovému systému s ventilačním otvorem zabraňuje úniku vzduchu do bříška. Umožňuje plynulé sání tekutiny a zároveň snižuje riziko břišní koliky. Sada obsahuje i kartáč na mytí dětského nádobí je velmi praktickou pomůckou a dudlík se hodí mít vždy po ruce. Ideální jako dárek pro rodiče malých dětí.

Sada obsahuje:

  • 2× lahvička 150 ml
  • 2× lahvička 260 ml
  • 2x savička od 3 měsíců
  • 2x silikonové šidítko 0-6 měsíců
  • kartáč k umývání lahviček a saviček

O značce

Britská značka Tommee Tippee® se zaměřuje na sortiment kojeneckých potřeb a dalších produktů, které vám pomohou usnadnit péči o miminko. Firma při navrhování svých výrobků spolupracuje s předními lékaři a ortodontisty a přizpůsobuje je potřebám současného života rodin s dětmi.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.