Veroval Digitální tlakoměr s EKG

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

3199 ušetříte 400 Kč

Původní cena 3599 Kč, sleva 11%

O produktu

Přístroj měří srdeční rytmus, krevní tlak a tepovou frekvenci. Pomůže s odhalením srdeční arytmie, která kvůli své nepravidelnosti nemusí být rozpoznána při měření v ordinaci. Veroval digitální tlakoměr s EKG dokáže odhalit i fibrilaci síní. Krevní sraženiny, které často při fibrilaci síní vznikají, mohou ucpat cévy a způsobit cévní mozkovou příhodu nebo infarkt myokardu. Fibrilace mají tendenci objevovat se náhle a v dlouhých intervalech. Mnohdy je proto lékaři neodhalí ani během 24hodinového monitoringu srdce takzvaným Holtrem. S přenosným EKG Veroval snadno zaznamenáte svůj srdeční rytmus kdekoli a přesně v době, kdy cítíte příznaky, že není něco v pořádku. Do aplikace Veroval medi.connect si jednoduše stáhnete naměřená data, která můžete podrobně analyzovat nebo sdílet se svým lékařem. USB kabel pro propojení s počítačem je součástí balení.

Hlavní výhody tlakoměru s EKG Veroval

  • přehledné ikony pro vyhodnocení
  • extra velký LCD displey
  • popojení s bezplatnou aplikaci Veroval® medi.connect
  • možnost ukládat měření pro 2 různé osoby

Spolehlivé měření skutečného tlaku

Při nervozitě krevní tlak stoupá, mnoho lidí tak vnímá vyšetření u lékaře jako stresující záležitost. Říká se tomu syndrom bílého pláště, pokud ho máte, budou hodnoty tlaku naměřené v ordinaci pravděpodobně výrazně zvýšené. Změřte si svůj tlak v klidu a pohodlí domova.

Veroval digitální tlakoměr s EKGa

Dostatečně velká kapacita

Přístroj dokáže ukládat výsledky měření pro 2 různé osoby. Kapacita stačí na uložení až 64 měření pro každou z nich.

Sdílejte výsledek se svým lékařem

Po přenesení dat do aplikace Veroval® medi.connect si snadno zobrazíte podrobné grafy a výsledky měření, uvidíte i detailní křivku EKG. Křivku i další výsledky měření můžete exportovat do PDF a vytisknout nebo odeslat svému lékaři emailem.

Použití

Připravili jsme pro Vás přehledný a jasný návod k užívání digitálního tlakoměru s EKG. Najdete jej v PDF formátu, který je vložený v horní záložce Parametry.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.