516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Omron M300 Plus tonometr se síťovým zdrojem

Omron M300 Plus tonometr se síťovým zdrojem

Omron M300 Plus tonometr se síťovým zdrojem

50103436
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 890 Kč
Skladem na e-shopu

Pažní tonometr OMRON M300 Plus přehledně a velmi jednoduše změří váš krevní tlak a puls, navíc upozorní na nepravidelný tep. V balení najdete univerzální manžetu i síťový zdroj.

Podrobné informace o produktu

Krevní tlak a puls patří k základním ukazatelům zdravotního stavu. Nemusíte je každý den chodit měřit k lékaři, hlídat se můžete i v pohodlí domova díky automatickému digitální tonometru – měřiči krevního tlaku – od osvědčeného výrobce zdravotnických potřeb OMRON.

Hlídá vaše zdraví i správné použití

Použití tlakoměru je velmi snadné, celé ovládání obstará jedno tlačítko. Výsledky se zobrazí na dokonale přehledném displeji, takže hodnoty tepu i puls zvládnou změřit snad všichni uživatelé, i ti méně technologicky zdatní. Přístroj vás dokonce upozorní, když nemáte správně nasazenou manžetu.

Velmi praktická je funkce hlášení nepravidelného srdečního tepu – tonometr díky ní dokáže odhalit případné problémy i tam, kde je „průměr“ v pořádku.

Univerzální a praktický

Součástí balení je univerzální manžeta, se kterou změříte tlak na paži s obvodem 22–42 cm, takže perfektně padne většině lidí. Přístroj lze napájet pomocí čtyř tužkových baterií, ale přímo v balení je síťový zdroj, takže o výdrž se doma rozhodně bát nemusíte.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Omron
EAN 8595145021130

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.