Omron MIT5 S Connect tonometr + 5 let záruka

Zdravotnické prostředky

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Neztrácejte cenný čas dlouhým čekáním v ordinaci svého lékaře, kdykoli potřebujete změřit tlak. Udržujte si maximální přehled o jeho vývoji v pohodlí domova. Poslouží vám k tomu tonometr Omron MIT5 "S" Connect, který vám údaje zprostředkuje rychle a s maximální přesností. Manipulace s přístrojem je velmi snadná. Stačí připnout manžetu k paži; barevný indikátor vedle displeje vás upozorní, zda ji máte nasazenou správně, aby přístroj měřil přesně.

Kromě samotného měření aktuální hodnoty tlaku hlídá tonometr také hypertenzi. Pokud je některá z hodnot vyšší než doporučené rozmezí pro zdravý tlak, rozsvítí se barevný indikátor. Kromě toho nechybí na displeji ikonka arytmie, která se objeví, pokud tonometr zaznamená nepravidelný puls. Údaje se ukládají do vnitřní paměti přístroje, kam se jich vejde až 2× 100. Samozřejmostí je u každého z nich také informace o konkrétním datu a čase měření.

Bluetooth připojení

Připojte zařízení ke svému smartphonu či tabletu a získejte ještě přehlednější informace o svém tlaku. Stačí oba přístroje propojit bezdrátově přes Bluetooth. Stáhněte si zdarma aplikaci OMRON Connect, kam se vám hodnoty uloží, abyste si je zpětně mohli prohlížet, i když tonometr zrovna nemáte po ruce.

Obsah balení:

  • tonometr
  • manžeta
  • 4× alkalická baterie AA
  • cestovní pouzdro
  • návod v českém jazyce
  • záruční list