516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

TOPVET Bergamot - koupelový olej 200ml

Vyprodáno

TOPVET Bergamot - koupelový olej 200ml

Ostatni
120 Kč
proti stresu a depresím, uvolňuje dýchání, snižuje teplotu

Podrobné informace o produktu

Bergamotový koupelový olej - Citrus Bergamia
Koupelový olej s vysokým obsahem bergamotové silice zpříjemní Vaši koupel svojí vůní. Pokožku ochrání proti nežádoucím účinkům chloru a Vaše kůže bude příjemně promazána. Bergamot působí proti depresím, stresu a napětí. Snižuje teplotu, čistí vzduch, působí proti únavě a zmírňuje projevy chřipky. Na pokožku působí antisepticky, čehož se využívá k léčbě ekzémů, akné, podpoře hojení a snížení mastnosti kůže. Bergamot má značné zvláčňující účinky a proto se ve východní medicíně využívá k omlazujícím procedurám.
Bergamot způsobuje fotosenzibilitu, proto po jeho použití není vhodné vycházet na přímé sluneční paprsky! Návod k použití: přidejte 3-5 ml do vody. Je možné aplikovat olej i přímo na tělo těsně před koupelí. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Indikace byliny: proti stresu a depresím uvolňuje dýchání snižuje teplotu čistí a zvláčňuje pokožku bez omezení věkem snadná a praktická aplikace bez předpisu Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení.

Nežádoucí účinky: po použití bergamotu nevycházejte na přímé slunce.

Kategorie produktu

Parametry

EAN 8594060110103

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.