516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

TOPVET Dětský bylinný čaj k podpoře odolnosti

Vyprodáno

TOPVET Dětský bylinný čaj k podpoře odolnosti

Ostatni
52 Kč
list ostružiníku, list jahodníku, plod šípku, nať meduňky, květ třapatky nachové, květ ibišku súdánského, přírodní aroma lesní jahod

Podrobné informace o produktu

SAFARI TOPVET - Dětský bylinný čaj pro lepší spánek
Složení: list ostružiníku, list jahodníku, plod šípku, nať meduňky, květ třapatky nachové, květ ibišku súdánského, přírodní aroma lesní jahody Použití: byliny obsažené v této čajové směsi podporují imunitní systém. Plody šípku jsou bohatým zdrojem vitamínu C a třapatka nachová napomáhá aktivovat obranné mechanismy, čímž zvyšuje obranyschopnost organismu. Doporučujeme jako pitnou kúru v obdobích s vyšším výskytem infekčních onemocnění a návratem dětí do kolektivu.
Příprava: 1 nálevový sáček zbavený vrchního papírového obalu zalijeme 0,25 l vroucí vody a necháme luhovat 5 - 8 minut. Čaj se pije teplý. Připravuje se vždy čerstvý těsně před užitím. Dávkování: dětem je doporučeno vypít 2 až 3 šálky denně. Doplněk stravy: nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Obsah živin a energetická hodnota 1 nálevového sáčku jsou zanedbatelné. Není určeno pro děti do jednoho roku. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Přípravky Topvet nejsou testovány na zvířatech.

Způsob skladování: v suchu při teplotě do 25°C a vlhkosti 70%. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Složení: list ostružiníku,list jahodníku, plod šípku, květ ibišku súdánskeho, květ třapatky nachové, přírodně-identické aroma lesní jahody.

Kategorie produktu

Parametry

EAN 8594060118963

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.