516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

TOPVET Heřmánková mast + 20% 100ml

Vyprodáno

TOPVET Heřmánková mast + 20% 100ml

Ostatni
95 Kč
zklidňuje a hojí, revmatické bolesti, špatně hojící rány

Podrobné informace o produktu

Heřmánková mast +20 % ZDARMA - Chamomilla Recutita.
Bylinka bohatá na azuleny, bisabololy a polyfenoly. Heřmánek se hojně používá pro své zklidňující a hojivé účinky. Využívá se zejména na špatně se hojící rány. Heřmánek je možné využít i při revmatických bolestech. Vzhledem k tomu, že vedlejším projevem působení azulenu je vysoušení pokožky, je proto vhodná kombinace s některým luxusnějším olejem (jojoba, mandle, avokádo). Návod k použití: aplikujte na postižené místo několikrát denně. Pro zvýšení účinku je vhodné nanést na postiženou oblast větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc). Je možné aplikovat v kombinaci s heřmánkovým olejem.

Indikace byliny: pro zklidnění a hojení na špatně se hojící rány při revmatických bolestech netoxický - šetrný pro děti bez omezení věkem snadná a praktická aplikace bez předpisu Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení.

Nežádoucí účinky: nejsou známy případy předávkování ani jakýchkoliv nepříznivých účinků. Při zvýšené náchylnosti k alergiím je vhodné aplikovat v kombinaci se šišákem bajkalským. Ingredients (INCI): Helianthus Annus, Prunus Dulcis, Cera Flava, Chamomilla Recutita, Tocopheryl Acetate

Kategorie produktu

Parametry

EAN 8594060117300

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.