TOPVET Jinan tinktura - kapky 100ml

Ostatni

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Jinan tinktura (kapky) - Ginkgo Biloba Jinan tinktura - Ginkgo Biloba (Jinan dvoulaločnatý) byl v přírodním léčitelství znám již 2800 let před naším letopočtem. Každá tkáň s nedostatečnou výživou, tedy krvením, stárne a odumírá. Extrakt z jinanu má regulační účinky na celý kardiovaskulární aparát. Jinan zabraňuje křečovitým stahům tepen, rozšiřuje cévy, snižuje propustnost kapilár a upravuje jejich tonus. Extrakt jinanu upravuje sebezničující vlastnosti krve, které se projevují shlukováním krevních elementů v mikrocirkulačním řečišti, a tím zlepšuje proudění krve. Byl prokázán přímý vliv jinanu na prokrvování mozku až o 9%. U lidí postižených nedostatečným krvením mozku se po dvou měsících užívání jinanu vrací hodnoty takřka do normálu. Napomáhá řešit problémy při alergiích, zvláště astmatu. Jinan má silnou antioxidační schopnost. Indikace byliny: ke zvýšení mentální výkonnosti - prevence senility při poruchách krevního oběhu v mozku a tkáních při zvýšeném riziku mozkových příhod ochrana mozkových buněk u pravé migrény, závratí při poruchách krvení nohou, křeče v lýtkách při funkčních i mentálních poruchách potence umožňuje aktivní prožití stáří snadné a praktické dávkování bez předpisu Kontraindikace: Jinan by neměly používat těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte jinan ani v případech, kdy vám způsobuje zažívací obtíže, bolesti hlavy nebo vyvolává alergickou reakci (začervenání kůže, svědění, otoky).

Nežádoucí účinky: jsou známy případy předávkování jinanem. Při zvýšené náchylnosti k alergiím je vhodné aplikovat v kombinaci se šišákem bajkalským. Složení: Voda, Jemný líh (minimálně 35 obj. % alc.), Jinan dvoulaločný - list 2,0 g standardizovaného extraktu na 100 ml (2 g standardizovaného extraktu odpovídá 8 g sušené drogy).

Podmínky pro dosažení maximálního účinku: Maximální povolená denní dávka jinanu je v doplňcích stravy 60 mg. Podle klinických studií je výhodnější podání jedné velké dávky denně (až 100 mg), než dávku rozdělit. Pozitivní výsledek lze očekávat přibližně za 4 týdny. Některé studie hovoří o doporučené denní dávce až 200 mg.
Pozor: jinan je možné předávkovat!

Parametry
EAN 8594060118369