TOPVET Manuka mléko 200ml

Ostatni

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

TOPVET MANUKA MLEKO - Balmín košťatý (Leptospermum scoparium J.R. Forst & G. Forst) Aktivní pleťové mléko s obsahem manukového oleje a Fucogelu(R). Olej manuky má podobné účinky jako australský čajovník (Tea Tree Oil). Svými výjimečnými antibakteriálními účinky jej však daleko předčí (20 - 30 x). Fucogel(R) optimálně hydratuje a zlepšuje kvalitu pleti. Výborných výsledků s manukou je dosahováno v přípravcích určených k tlumení projevů akné. S úspěchem je rovněž používán při léčbě lupenky a dalších forem ekzémů.

Návod k použití: aplikujte na problematické oblasti několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Mléko je možné použít jako tělové. Rovněž přípravek doporučujeme jako čistící mléko v kombinaci s manuka krémem a gelem. Originální balení: 200 ml Fl.oz. Originální receptura. Uchovejte při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunci. Používejte v souladu s návodem k použití. Není vhodné pro děti do 3 let. Přírodní produkty mohou vyvolat alergickou reakci. Dermatologicky testované. Přípravek nebyl testován na zvířatech.
Spotřebujte nejlépe do 36 měsíců od data Ingredients (INCI): Aqua, Prunus Dulcis Oil, Cetyl Alcohol, Glycerin, Polysorbate-80, Palmitic Acid (and) Stearic Acid, Helianthus Annus Oil, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Cetyl Palmitate, Urea, Cannabis Sativa Seed Oil, Leptospermum Scoparium Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Echinacea Purpurea Extrakt, Biosaccharide gum-1, Tocopheryl acetate, Allantoin, Imidazolidinyl Urea, Panthenol, Ascorbic Acid, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone

Parametry
EAN 8594060114064