516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

TOPVET Měsíčkový masážní gel 130ml

Vyprodáno

TOPVET Měsíčkový masážní gel 130ml

Ostatni
51 Kč
hojí a uklidňuje pokožku

Podrobné informace o produktu

Měsíčkový gel - Calendula Officinalis (měsíček lékařský)

Měsíček lékařský se v přírodní medicíně využívá odedávna zejména pro své antiseptické, protizánětlivé a hojivé účinky. V minulosti byl pro své účinky považován za magickou bylinu. Doporučuje se k léčbě kožních zánětů, odřenin, drobných zranění, bodnutí hmyzem a popálenin způsobených sluncem.
Účinnější aplikační formou je olej. Z toho důvodu doporučujeme zvolit gel zejména na spáleniny od sluníčka. Návod k použití: jemně potírejte postižená místa několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Přírodní aktivní látky mohou vyvolat alergickou reakci.

Indikace byliny: hojivé účinky na spáleniny snadná a praktická aplikace bez předpisu Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení. Při přecitlivělosti na některou složku přípravku použijte jako podpůrný prostředek šišák bajkalský. Ingredients(INCI): Aqua, Glycerin, Calendula Officinalis, Carbomer, Sodium Hydroxide, Imidazolidinyl Urea, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone Skladování/Sposob skladovania: Uchovávejte v suchu, při pokojové teplotě/Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovat na přímém slunci/Neskladujte na priamom slnku. Chránit před mrazem!/Chránte pred mrazom! Všeobecná upozornění/Všeobecné upozornenia: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku/Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Přípravky Topvet nejsou testovány na zvířatech/Prípravky Topvet nie sú testované na zvieratách.

Kategorie produktu

Parametry

EAN 8594060013053

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.