516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

TOPVET Mučenka tinktura - kapky 100ml

Vyprodáno

TOPVET Mučenka tinktura - kapky 100ml

Ostatni
117 Kč
uklidňující účinky, při poruchách spánku a nespavosti, při stresu,

Podrobné informace o produktu

Mučenka tinktura (kapky) - Passiflora Incarnata Mučenka tinktura - Passiflora Incarnata (mučenka pletní). Mučenka vykazuje účinky zklidňující, navozující spánek a protikřečové. Tradiční použití této byliny je při bolestech nervového původu, stresu, hysterii, křečovitém astmatu a nespavosti. Je velkým pomocníkem při všech formách psychického vyčerpání. Uvolňuje hladké svalstvo a tím navozuje klidný, hluboký a nepřetržitý spánek. Mučenka pomáhá navracet duševní rovnováhu a pohodu. Okrajově se využívá při svalových křečích a menstruačních bolestech. Indikace byliny: uklidňující účinky při poruchách spánku a nespavosti při stresu, hysterii a psychickém vyčerpání tlumí menstruační bolesti snadná a praktická aplikace bez předpisu Kontraindikace: interakce s léčivy nejsou uváděny. Užívání mučenky však nelze doporučit v případech, kdy se nám jedná spíše o stimulaci organizmu (např. cesta autem).

Nežádoucí účinky: nejsou známy případy jakýchkoliv nepříznivých účinků, ani při dlouhodobém užívání. Interakce nejsou známy. Při zvýšené náchylnosti k alergiím je vhodné aplikovat v kombinaci se šišákem bajkalským.

Složení: Voda, Jemný líh (minimálně 35 obj. % alc.), Mučenka pletní - nať, 5 g na 100 ml extraktu. Podmínky pro dosažení maximálního účinku: 3 - 5 ml (odpovídá přibližně velké kávové lžičce) přibližně 30 minut před požadovaným spánkem aplikujte nárazově při stresu a psychickém vyčerpání nepřekračujte doporučené denní dávkování

Kategorie produktu

Parametry

EAN 8594060118352

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.