TOPVET NIROCAP CD - suché vlasy 250ml

Ostatni

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

NIROCAP CD - vlasový kondicionér (balzám) pro suché vlasy
Účinně omezuje výskyt lupů
Zajišťuje správnou funkci vlasové pokožky Nutrimel(R) Nirocap CD pro suché vlasy: účinný a bezpečný přípravek optimalizující správnou funkci vlasové pokožky a omezující výskyt lupů ve vlasech. Přípravek je určen k ošetření suché pokožky a suchých vlasů. Unikátní bylinný komplex je doplněn o klinicky prověřenou aktivní substanci Nutrimel(R). Přípravek vyživuje suchou pokožku, upravuje výskyt kvasinek a tlumí povrchové olupování kůže. Vytváří hladký efekt a navrací vlasům lesk. Originální receptura Aplikace řady NIROCAP OL+ED+CD Ingredients (INCI): Aqua, Dicocoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Water (and) Polymnia Sonchifolia Root Juice (and) Xanthan Gum (and) Citric Acid Keratin, Hippophae Rhamnoides Oil, Keratin, Persea Gratisima (Avocado Oil), Vitamin Complex, Panthenol, Dimethycone, Parfume, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiasolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid Návod k použití:
1. Nirocap OL aplikujte na umyté vlasy!
2. Nirocap OL důkladně vmasírujte po celém povrchu pokožky hlavy.
3. Po aplikaci nechte přípravek Nirocap OL alespoň 20 minut působit.
4. Vlasy důkladně umyjte šamponem Nirocap ED pro suché vlasy, nebo jiným šetrným šamponem.
5. Ošetření zakončete aplikací bylinného kondicionéru Nirocap CD, nebo jiným kondicionérem určeným pro suché vlasy. Přípravek vmasírujde do vlasů a nechte 3 minuty působit. Proceduru opakujte podle intenzity výskytu lupů ve vlasech a stupně poškození vlasové pokožky.
Mírná forma: aplikujte 1 ampulku 1 x týdně.
Střední až silná forma: aplikujte 1 ampulku 2 x týdně. Péči o vlasy a pokožku hlavy doporučujeme rozšířit o použití doplňku stravy Nirocap NP. Jedná se o přípravek na bázi oleje z tresčích jater, s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin, v kombinaci s komplexem vitamínů a minerálů nutných pro růst zdravých vlasů. * Více informací týkající se problematiky lupů a aktivních látek naleznete v příbalovém letáku, který je součástí balení.

Parametry
EAN 8594060111667