TOPVET NIROCAP NP - mastné vlasy

Ostatni

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Nirocap NP je přípravek, který optimálním způsobem dotuje vitamíny, minerálními látkami, nenasycenými mastnými kyselinami a celou řadu dalších cenných
biologicky aktivních látek. Za padáním vlasů a jejich sníženou kvalitou stojí zejména deficit vitamínu A, zinku, křemíku a železa. Přípravek napomáhá tlumit padání vlasů, zlepšuje jejich kvalitu, detoxikuje organizmus a působí proti stresovým faktorům. Olej z tresčích jater vykazuje blahodárné účinky na růst vlasů a celkovou kondici kůže. Přípravek tlumí stres a deprese, snižují riziko mozkové mrtvice, srdečního infarktu a rakoviny.Nespornou výhodou přípravku je aplikační forma softgelových kapslí, které se rozpadnou až ve střevě, čímž nedochází ke znehodnocování aktivních látek vlivem nízkého pH žaludečních šťáv. Doporučená denní dávka: 1 x denně 1 tobolku.

Maximální denní dávka: přípravek není možné předávkovat.

Složení: želatina Ph. Eur., rybí tuk 1000 mg (omega-3,18 EPA, 12 DHA), vitamín E (d-alpha tocopherol), olej z tresčích jater, glycerol

Nutriční hodnota: Vitamín A - 2500 IU (50% DDD), vitamín D - 270 IU (68% DDD), vitamín E - (100% DDD), tuk - (2% DDD).

Skladování: spotřebujte do 36 měsíců od data výroby. Uchovávejte v suchém prostředí. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem!

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není určeno dětem. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

Obsah: 30 tobolek

Energetická hodnota: 4170 kJ /1000 Cal ve 100 g (jedna tobolka obsahuje 1000 mg)

Parametry
EAN 8594060111612