TraumaPet Ag Zvlhčující gel se stříbrem 30 ml

Veterinární přípravky

Značka: TRAUMAPET
Veterinární zvlhčující gel s koloidním stříbrem určený pro lokální aplikaci na všechny typy ran, včetně infikovaných. Pro všechny Vaše domácí mazlíčky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
269

O produktu

50114166

Podpora hojení ran u Vašich domácích mazlíčků. Veterinární přípravek TraumaPet zvlhčující gel s Ag je gel na vodní bázi s obsahem koloidního stříbra. Voda zvlhčuje ránu a podporuje vlhké hojení. Obsažené nanostříbro je známé svými antimikrobními a fungicidními účinky. Zvlhčující gel s koloidním stříbrem se hodí na rány různého původu např. operační rány, úrazy, kousnutí, odřeniny, podporuje hojení a minimalizuje zánět. Je vhodný pro veškerá zvířata - domácí mazlíčky. Není určený pro potravinářská zvířata.

Hlavní vlastnosti:

  • jednoduchá a bezpečná aplikace pomocí stříkačky
  • ošetření a podpora hojení všech typů ran
  • pro veškerá domácí zvířata

Složení

Koloidní stříbro 400 µg Ag v 1 ml gelu, čištěná voda, karbomer, hydroxid sodný k úpravě pH.

Použití

Gel naneste 1x denně na ránu nebo postižené místo tak, aby vytvořil souvislou silnější vrstvu (2-3 mm) v celém rozsahu rány. Ránu následně překryjte obvazem. Ošetření opakujte po 12–48 hodinách, dle typu rány a způsobu jejího hojení. Vysychání snižuje účinnost přípravku!

Upozornění

Přípravek je vhodný pro všechny druhy chovaných zvířat. Kontraindikace nejsou známé. Možná alergie na stříbro, která je velmi vzácná. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.