Trudi Baby Care dárkový balíček toaletní voda, koupelové mléko a hračka

Kosmetika

Značka: TRUDI
Dárkový balíček obsahuje: Trudi Baby Dětské koupelové mléko s medem z pomerančového květu 250ml Trudi Baby Osvěžující dětská toaletní voda po koupeli s medem a bergamotem 100mlHračka plyšový medvídek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50097878

Trudi Baby Dětské koupelové mléko s medem z pomerančového květu 250ml
Dětské koupelové mléko s medem z pomerančového květu 250ml je zvláště vhodné pro citlivou pokožku miminek. Přísně neutrální prostředek byl navržen tak, aby riziko podráždění pokožky bylo minimální. Obsahuje čisticí výtažky z kokosové palmy a jemný a zvláčňující med z pomerančového květu, který pomáhá uvolnit dítě během jeho noční koupele před ulehnutím do postele.

Dětské koupelové mléko v malé množství přidejte do již napuštěné vody. Promíchejte vodu rukou. Teplota vody by měla mít tělesnou teplotu, přibližně 37°C. Před použitím koupelové mléko protřepejte.

Trudi Baby Osvěžující dětská toaletní voda po koupeli s medem a bergamotem 100ml
Osvěžující dětská toaletní voda po koupeli s medem a bergamotem 100ml příjemně dokončí toaletní potřeby dítěte. Pokožka dítěte bude příjemně voňavá po bergamotu a medu. Trudi osvěžující voda je vhodná pro použití na citlivou pokožku dětí, protože obsahuje nízký obsah alkoholu a v důsledku toho nedráždí a nevysouší pokožku.
Určeno pouze pro zevní užití.
Není určeno pro koupel.
Voda se nesmí nanášet na poraněnou kůži, na sliznice či do blízkosti očí.
Skladujte mimo dosah dětí, v suchém prostředí a při pokojové teplotě.

Osvěžující dětskou toaletní vodu jemně natřete na pokožku a nechte vstřebat do kůže. Toaletní vodu je možno použít také pro snadnější rozčesávání vlásků po koupeli.

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.