Twin Lotus Active Charcoal bylinná zubní pasta 150 g

Dentální hygiena

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Zářivý úsměv udělá dojem na ostatní údajně již při prvním kontaktu. Přemýšlíte, jak ho docílit, a přitom vás trápí nevzhledné skvrny na zubech od zubního kamene? Zubní pasta Twin Lotus Active Charcoal obsahuje kokosové uhlí s bělicími účinky. Aktivně odstraňuje zubní kámen a plak, a zabraňuje tak vzniku zubního kazu. Upravuje pH v ústní dutině a povrch zubů zanechává příjemně hladký. Udržuje dlouhodobě svěží dech. Obsahuje hřebíčkový olej, šalvěj a patentovanou bylinnou směs "Transatak", které mají zároveň výrazné detoxikační a hojivé účinky. Neobsahuje naopak fluorid a není testována na zvířatech. Byliny pocházejí z plantáží bez geneticky modifikovaných surovin.

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňuje zubní kámen a plak
  • má bělicí účinky
  • hojí problematické dásně
  • zabraňuje zápachu z úst

 

Složení

Sorbitol (přírodního původu z cassavy), Hydrated Silica, Aqua, Glycerin (přírodního původu z rostlinného oleje), Cocamidopropyl Betaine, Psidium Guajava Leaf Powder, Eugenia Caryophyllus Flower Powder, Parfum, Flavor "Transatak" (bylinná směs), Sodium Lauroyl Sarcosinate, Charcoal Powder, Eugenia Caryophllus Flower Oil, Menthol, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Sodium saccharina, Disodium EDTA, Titanium Dioxide.

 

Použití

Doporučuje se čištění zubů alespoň 2x denně, popř. po každém jídle. Vhodné je množství pasty o velikosti zrnka hrachu. Kartáček jemně přikládejte k dásním pod úhlem 45 stupňů. Pomalými krouživými pohyby setřete nečistoty od kořene ke korunce zubu. Nezapomínejte na čištění vnitřních stran zubů a kousacích ploch stoliček.

 

Upozornění

V případě podráždění pastu dál nepoužívejte. Pasta není vhodná pro děti do 6 let. Omezte polykání na minimum. Neobsahuje fluorid. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Kategorie produktu