Urosept sirup 320 g

Doplněk stravy

Značka: UROSEPT
Doplněk stravy s koncentrovanou šťávou z kanadských brusinek. Pro své výborné chuťové vlastnosti je vhodný pro děti od 3 let.
Skladem na e-shopu
189

Cena za 1 kg: 591 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50068039

Doplněk stravy s kanadskými brusinkami. Urosept sirup obsahuje koncentrovanou šťávu z kanadských brusinek neboli klikvy velkoplodé. Obsahové látky brusinek působí proti uchycení bakterií na stěnách močového měchýře a v močových cestách. Brusinky obsahují vitaminy, minerály a flavonoidy. Sirup je pro své výborné chuťové vlastnosti vhodný pro děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje koncentrovanou šťávu z kanadských brusinek
  • obsahové látky brusinek působí proti uchycení bakterií v močových cestách
  • brusinky obsahují vitaminy, minerály a flavonoidy

Dávkování

1-3 kávové lžičky (5-15 ml) denně. Může se přidat do čaje či jiného teplého nebo studeného nápoje. Lze používat i jako sirup do vody. Maximální doporučená denní dávka (15 ml) odpovídá 38 300 mg čerstvých plodů brusinek.

Složení

Invertní cukr, čištěná voda, suchý koncentrát šťávy klikvy velkoplodé (Vaccinium macrocarpon), vitamín C (L-askorbová kyselina, L-askorbát sodný), konzervant (sorban draselný).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.