Urtekram Deodorant Eucalyptus roll-on 50 ml

Kosmetika

Značka: URTEKRAM
Kuličkový deodorant s přírodními složkami brání nadměrnému pocení a tělesnému zápachu. Vhodný i pro fyzické aktivity či období zvýšeného stresu.
Skladem na e-shopu
199

O produktu

50112492

Kuličkový deodorant s přírodními složkami brání nadměrnému pocení a tělesnému zápachu. Pořiďte si kuličkový deodorant, který vás udrží svěží a bez nepříjemného pocení a zápachu. Deo roll on v sobě spojuje sílu kamence a oleje z eukalyptu. Deodorant se snadno nanáší pomocí kuličkového aplikátoru a zajistí příjemnou, svěží vůni. Ani při opakovaném použití nedráždí pokožku, můžete ho tedy opakovaně aplikovat kdykoliv během dne dle potřeby. Neparfémovaný kuličkový deodorant brání nadměrnému pocení a eliminuje tělesný zápach.

Výsledek:

  • eliminuje tělesný zápach
  • brání nadměrnému pocení
  • výtažek z Aloe vera zklidňuje kůži a zároveň ji lehce ochlazuje

 


Složení

Kuličkový deodorant je tvořený kvalitními přírodními složkami, které brání nadměrnému pocení a eliminují nepříjemný tělesný zápach. Kamenec působí adstringentně, lehce stahuje pleťové póry, a brání tak zvýšenému pocení. Výtažek z Aloe vera zklidňuje kůži a zároveň ji lehce ochlazuje. S lehkou relaxační vůní omamného eukalyptu.

Použití

Aplikujte na čistou a důkladně usušenou pokožku podpaží. V dostatečném množství naneste pomocí kuličkového aplikátoru a nechejte vstřebat. Opakovaně používejte kdykoliv během dne dle potřeby, abyste zabránili vzniku skvrn na oblečení a zápachu z potu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.