Urtekram Kondicionér Růže sprej 250 ml

Kosmetika

Značka: URTEKRAM
5.0
Kondicionér ve spreji s růžovou květovou vodou. Usnadňuje rozčesávání, hydratuje a brání poškození horkým vzduchem. Brání třepení konečků.
185

O produktu

50113447

Kondicionér ve spreji s růžovou květovou vodou. Usnadňuje rozčesávání, hydratuje a brání poškození horkým vzduchem. Brání třepení konečků. Šampon vlasy umyje, ale potřebnou hydrataci a ochranu jim zajistí především kondicionér. Vyzkoušejte praktický kondicionér ve spreji, který se snadno aplikuje a zajišťuje důkladnou hydrataci vlasů, jež se nebudou třepit a zůstanou pevné a silné i při úpravě horkým vzduchem. Kondicionér ve spreji pečuje o suché lámavé vlasy díky kombinaci Aloe vera, růžové vody a rostlinného glycerinu. Po aplikaci vám vlasy půjdou snadno rozčesat a budou sametově hebké na dotyk. Pro všechy typy vlasů.

Výsledek:

  • usnadňuje rozčesávání
  • chrání před dehydratací
  • brání poškození horkým vzduchem
  • eliminuje třepení konečků

Složení

Kondicionér ve spreji pečuje o suché lámavé vlasy díky kombinaci Aloe vera, růžové vody a rostlinného glycerinu. Tyto účinné látky strukturu vlasu zacelují, posilují jej a současně chrání před vysušením při úpravě horkým vzduchem, navíc pomáhají ke snadnému rozčesání vlasů bez zbytečného tahání.

Použití

Používejte kdykoliv dle potřeby na mokré či suché vlasy. Před aplikací důkladně protřepejte. Nanášejte rovnoměrně po celé délce vlasů a jemně vmasírujte. Neoplachujte.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.