516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

TOPCOM Váha dětská digitální 2490 / 2000

TOPCOM Váha dětská digitální 2490 / 2000

TOPCOM Váha dětská digitální 2490 / 2000

50100360
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 199 Kč
Skladem na e-shopu

Mějte přehled o hmotnosti svého malého dítěte pomocí této přesné váhy TOPCOM. S odchylkou menší než 10 gramů přesně a jednoduše zjistíte, kolik vaše dítě váží. V době nepoužívání se vypíná a šetří tak energii.

Podrobné informace o produktu

Pořiďte si do své domácnosti dětskou váhu a mějte neustále přehled o tom, jak vaše miminko roste jako z vody. Váha má maximální zatížení 20 kg, proto ji využijete i pro starší děti, dokud nebudou moct využívat běžnou osobní váhu. Měření je velmi přesné, odchylka není vyšší než 10 gramů, takže vždy máte jistotu, že vaše dítě váží skutečně tolik, kolik na přehledném displeji vidíte.

Porovnejte se s posledním měřením

Ochranný mechanismus brání rozbití přístroje. V případě, že by hrozilo přetížení, na toto budete upozorněni akustickým signálem. Integrovaná paměť vám umožní ukládat poslední měření, abyste mohli porovnávat, jak se dítě vyvíjí. Praktickou funkci představuje přivážení (Tara).

Automatické vypnutí šetří energii

Váha je poháněna jednou baterií typu CR2032. Baterie je součástí balení, proto není třeba dokupovat ji samostatně. Aby nedocházelo k výraznému spotřebovávání energie, přístroj se v době nepoužívání sám automaticky vypne, vy se proto nemusíte o nic starat.

Kategorie produktu

Parametry

Značka TOPCOM
Pro koho Pro děti
Věk dítěte od narození
EAN 5411519017314

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.