516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

VEET Studené voskové pásky pro citlivou pokožku 12ks

Vyprodáno
VEET Studené voskové pásky pro citlivou pokožku 12ks

VEET Studené voskové pásky pro citlivou pokožku 12ks

50033198
Kosmetika
179 Kč

Veet voskové pásky jsou obohacené Anti-oxidantem a ubrousky Perfect Finish vitaminem E.

Zobrazit kategorii Depilace » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Pomocí voskových pásků Veet si v jednom okamžiku zajistíte peeling pokožky a hladkost, která Vám vydrží až po čtyři týdny. Tyto pásky mají speciální složení s obsahem Aloe Vera, která je známá svými hydratačními vlastnostmi, a mají vůni lotosového květu, která je vhodná pro suchou pokožku. A tyto pásky se vyznačují snadným používáním - speciální proužek pro snadné uchopení Easy Strip Vám pomůže vytvořit si optimální postup pro odstranění chloupků z jejich kořenů jedním snadným pohybem. Voskové pásky Veet jsou účinné i na krátké chloupky - a při pravidelném používání zjistíte, že Vám budou dorůstat chloupky v menším množství, přičemž budou jemnější a měkčí.

Příprava a použití

Doporučení pro dosažení nejlepších výsledků:
Pro dosažení skvělých výsledků použijte trochu tělového pudru, abyste zajistili, že před depilací voskem bude Vaše pokožka dokonale suchá. Vždy strhněte voskový pásek proti směru růstu chloupků, přičemž při strhávání udržujte pásek co nejblíže pokožky. Nebojte se - čím rychleji pásek strhnete, tím více chloupků odstraníte. Nanášejte vosk konzistentním způsobem, aby bylo zajištěno, že nebudou vynechány žádné chloupky, ale nenanášejte vosk na stejné místo více než jednou. Každý pásek můžete použít opakovaně, dokud neztratí svou lepkavost. Podívejte se na náš video materiál a další doporučení na veet.com.

5 kroků: Před použitím přípravku Veet si pečlivě přečtěte upozornění na obalu.

1. Vyjměte dvojitý voskový pásek a třete jej mezi rukama, aby se Vám jednotlivé pásky snadno oddělily.
2. Opatrně oddělte pásky od sebe za použití zaoblených proužků Easy Strip.
3. S proužkem Easy Strip orientovaným dolů přiložte jeden pásek na svou pokožku. Přejeďte několikrát rukou ve směru růstu Vašich chloupků, abyste zajistili dobré přilnutí vosku.
4. Udržujte svou pokožku napnutou. Uchopte proužek a co nejrychleji strhněte pásek zpět proti směru růstu chloupků. Při strhávání zatáhněte pásek zpět jedním rychlým pohybem raději v blízkosti pokožky než pryč od pokožky.
5. Po depilaci voskem, očistěte za použití ubrousku Perfect Finish veškerý vosk, který zbyl na Vaší pokožce


Složení:

Voskové pásky: triethylene glycol rosinate, glyceryl rosinate, silica, polyethylene, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, parfum, paraffinum liquidum, aloe barbadensis leaf juice, citronellol, butylphenyl methylpropional, potassium sorbate, sodium benzoate, CI 77891, CI61565, CI 47000
Ubrousky: paraffinum liquidum, hexyldecyl stearate, parfum, tocopheryl acetate, citrus aurantium dulcis peel oil, limonene, cedrus atlantica bark oil, plargonium gravelolens flower oil

Bezpečnostní varování

Upozornění:
Ponechejte si vnější obal a leták pro další pokyny.
Před použitím si přečtěte všechny upozornění a dodržujte příslušné pokyny.
Přípravek je vhodný pro nohy, paže, podpaží a linii bikin.

Přípravek je vhodný pro nohy, paže, podpaží a linii bikin.
NENÍ VHODNÝ pro depilaci hlavy, obličeje, očí, nosu, uší, análních oblastí, genitálních oblastí a prsních bradavek nebo jakýchkoliv jiných částí těla.
Nepoužívejte na křečové žíly, jizvy, mateřská znaménka, uhrovitou, poškozenou, podrážděnou nebo sluncem spálenou pokožku nebo na pokožku, která v minulosti trpěla nepříznivou reakcí na depilační vosky.
Vždy dodržujte interval alespoň 72 hodin mezi jednotlivými depilacemi.
Pokud užíváte léky mající vliv na kůži nebo pokud trpíte kožními poruchami nebo jste ve stavu, který může mít vliv na Vaši pokožku, poraďte se před použitím přípravku se svým lékařem.
Depilace voskem není vhodná pro starší osoby a diabetiky a pro osoby užívající perorální retinoidy.
Pokud jste si dosud ještě neprováděli depilaci voskem, doporučujeme Vám začít depilací nohou. Až poté, co získáte určitou zkušenost, přejděte k citlivějším oblastem podpaží a linie bikin.
Před použitím se ujistěte, že Vaše pokožka je suchá, není podrážděná a neobsahuje zbytky krémů, olejů či deodorantů.
Před každým použitím si VŽDY OVĚŘTE REAKCI POKOŽKY aplikací a odstraněním přípravku na malou část oblasti, kterou chcete depilovat, a to podle návodu k použití. V případě, že po 24 hodinách nedojde k nepříznivé reakci, pokračujte v používání.
V případě pocitu pálení/štípání/svědění během aplikace přípravek okamžitě odstraňte za použití zadní strany použitého pásku, ubrousku Perfect Finish nebo dětského oleje a důkladně opláchněte studenou vodou. Pokud pocit pálení přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.
Po použití může být pokožka po krátkou dobu citlivější, proto dejte pozor na poškrábání.
Po depilaci doporučujeme vyčkat 24 hodin před použitím antiperspirantu, jakéhokoliv jiného parfémového produktu, použitím zařízení na umělé opalování, plaváním či opalováním.
Když Vám dojdou ubrousky Perfect Finish, můžete použít dětský olej. Pro odstranění vosku nepoužívejte vodu, mýdlo nebo alkohol.

ZVLÁŠTNÍ OPATŘENÍ: Podmínky použití a varování. Dodržujte návod k použití.
UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte vnější obal.
Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Depilace voskem je vhodná pro těhotné ženy, ale může způsobit modřiny.

Obsah tohoto balení

12 voskových pásků.
4 ubrousky Perfect Finish.
1 leták.

Dostatečné množství pro obě spodní části nohou, podpaží a linii bikin.

Kontaktní informace

Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3
tel: +420 227 110 111
cz@rb.com
Pro další informace o výrobku Veet a pro online komunikaci s námi navštivte http://www.veet.cz/

 

Kategorie produktu

Parametry

Značka Veet
Specifické zaměření Depilace
Použiji na Tělo
Forma Vosk
EAN 5900627027259

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.