Chovatelské potřeby (15)

Řadit
Filtry výpisu
Bella My Friend 90x60 cm podložka pro zvířata 10 ks

podložka pro zvířata 10 ks

Hygienická pomůcka

Savé podložky vytvořené speciálně pro zvířata. Vhodné pro nemocná zvířata nebo zvířata po chirurgickém zákroku, pro hárající feny a mláďata. Využijete také na cestách.

 • Akce -36%
89 Kč 139 Kč
WAHL 858455 Kleštičky na drápky

Ostatní

Značka Wahl vytovřila kleštičky na zvířecí drápky s čepelí z nerezové oceli. Zastřihování je rychlý a bezpečný proces, který by se měl pravidelně opakovat, aby se zvířatům dobře chodilo. Kleštičky lze použít u malých i velkých psích plemen.

  259 Kč
  WAHL 858458 Hřeben na línající srst a podsadu

  Ostatní

  Odstraňte línající srst a vyčistěte její podsadu za pomoci hřebenu od značky Wahl. Hřeben ro zčesává, uhlazuje a leští chlupy, takže pejsek vypadá vždy skvěle a žádné vypadané chlupy ho v kůži nedráždí. Hřeben je vhodný k použití na středně dlouhou a dlouhou srst

   229 Kč
   WAHL 858456 Rozčesávací velký kartáč na psí srst

   Ostatní

   Značka Wahl vytvořila velký rozčesávací kartáč na psí srst. Pomůcka je vhodná k odstranění vypadaných chlupů ze srsti, které se v ní drží a zvířata zbytečně lechtají a dráždí. Kromě srsti kartáč odstraní i prach a srst uhladí a vyleští.

    259 Kč
    Proactivet Mikroparazit veterinární dezinfekce 250 ml

    veterinární dezinfekce 250 ml

    Biocidní přípravky, repelenty

    Unikátní polymerová dezinfekce bez chlóru a alkoholu pro účinné čištění všech domácích povrchů, včetně kuchyňské linky, lůžkovin, čalounění a interiéru automobilů.

     249 Kč
     WAHL 858454 Oboustranný kartáč na psí srst

     Ostatní

     Vyčesávejte srst svých čtyřnohých mazlíčků a udržujte jejich chlupy zářivě lesklé a zdravé. Oboustranný kartáč obsahuje jehly na jedné straně a kartáč na druhé straně. Účinně ze zvířecí srsti odstraňuje vypadané chlupy i parazity, které zvíře pochytilo venku na procházce.

      229 Kč
      WAHL 858457 Hřeben na línající srst a podsadu

      Ostatní

      K odstranění línající srsti a vyčištění její podsady u středně dlouhé a dlouhé srsti využijte hřeben od značky Wahl. Pomůcka slouží k důkladnému vyčesání, uhlazení a vyleštění srsti včetně ocasu, uší a hrudi vašich čtyřnohých mazlíčků.

       259 Kč
       WAHL 9962-2016 Akumulátorový zastřihovač pro zvířata DELUXE POCKET PRO

       Ostatní

       Společnost Wahl vytvořila akumulátorový zastřihovač zvířecí srsti, který se zaměřuje na detailní stříhání a finální úpravu. Je vhodný také ke stříhání či vyholení čenichové partie, pacek, uší a podobně. Tvoří jej vysoce kvalitní nože s šířkou záběru 26 mm a výšku střihu si můžete nastavit do 3,6 mm.

        439 Kč
        WAHL 9160-2016 Kabelový zastřihovač pro zvířata BASIC

        Ostatní

        Kabelový zastřihovač srsti zvířat je určen pro úpravu krátké srsti, například chlupů na hlavě. Kvalitní ostří umožní nastavení výšky střihu od 1 do 12 mm. V balení naleznete hřebeny s šířkou od 3 do 25 mm.

         1690 Kč
         WAHL 9265-216 Kabelový zastřihovač pro zvířata SHOW PRO

         Ostatní

         I krátkou zvířecí srst je třeba upravovat.  Poslouží vám k tomu kabelový zastřihovač od společnosti Wahl. Zařízení je určeno pro zdokonalení střihu srsti na tlapkách nebo na hlavě zvířat. Použití je zcela bezpečné a rychlé.

          2090 Kč
          WAHL 9281-2016 Kabelový zastřihovač pro zvířata U-Clip

          Ostatní

          Kabelový zastřihovač zvířecí srsti má v sobě zabudovány samoostřící břity z uhlíkové oceli. Snadno si nastavíte požadovanou délku střihu od 1 do 3,5 mm, stříhání zvířat zvládnete díky jednoduchému ovládání v pohodlí domova. Zařízení je určeno pro stříhání chlupů po celém těle zvířat.

           2590 Kč
           WAHL 9766-016 Bezdrátový zastřihovač pro zvířata LITHIUM ION PRO SERIES

           Ostatní

           Bezdrátový zastřihovač zvířecí srsti od společnosti Wahl nabízí snadnou a rychlou pomůcku ke zkrácení dlouhých zvířecích chlupů. Přístroj je vybaven ocelovou čepelí a poháněn Li-Ion bateriemi s dlouhou výdrží. V balení naleznete 4 různé nástavce, z nichž si zvolíte požadovanou délku.

            3450 Kč
            Chovatelské potřeby

            Chovatelské potřeby