Chovatelské potřeby (21)

Řadit
Filtry výpisu
 • Proactivet Mikroparazit veterinární dezinfekce 250 ml

  veterinární dezinfekce 250 ml

  Unikátní polymerová dezinfekce bez chlóru a alkoholu pro účinné čištění všech domácích povrchů, včetně kuchyňské linky, lůžkovin, čalounění a interiéru automobilů.

  Biocidní přípravky, repelenty

 • Menforsan Repelent proti značkování močí 500 ml

  500 ml

  Výcvikový sprej, který odrazuje zvíře v močení na nevhodných místech.

  Veterinární přípravky

WAHL 858455 Kleštičky na drápky

Ostatní

Značka Wahl vytovřila kleštičky na zvířecí drápky s čepelí z nerezové oceli. Zastřihování je rychlý a bezpečný proces, který by se měl pravidelně opakovat, aby se zvířatům dobře chodilo. Kleštičky lze použít u malých i velkých psích plemen.

269 Kč
WAHL 9962-2016 Akumulátorový zastřihovač pro zvířata DELUXE POCKET PRO

Ostatní

Společnost Wahl vytvořila akumulátorový zastřihovač zvířecí srsti, který se zaměřuje na detailní stříhání a finální úpravu. Je vhodný také ke stříhání či vyholení čenichové partie, pacek, uší a podobně. Tvoří jej vysoce kvalitní nože s šířkou záběru 26 mm a výšku střihu si můžete nastavit do 3,6 mm.

365 Kč
Pet teezer De-shedding Purple kartáč na srst 1 ks

kartáč na srst 1 ks

Ostatní

Kartáč pro rozčesávání všech typů kožíšků a pro všechny psí rasy.
375 Kč
WAHL 858457 Hřeben na línající srst a podsadu

Ostatní

K odstranění línající srsti a vyčištění její podsady u středně dlouhé a dlouhé srsti využijte hřeben od značky Wahl. Pomůcka slouží k důkladnému vyčesání, uhlazení a vyleštění srsti včetně ocasu, uší a hrudi vašich čtyřnohých mazlíčků.

269 Kč
WAHL 858454 Oboustranný kartáč na psí srst

Ostatní

Vyčesávejte srst svých čtyřnohých mazlíčků a udržujte jejich chlupy zářivě lesklé a zdravé. Oboustranný kartáč obsahuje jehly na jedné straně a kartáč na druhé straně. Účinně ze zvířecí srsti odstraňuje vypadané chlupy i parazity, které zvíře pochytilo venku na procházce.

229 Kč
MenForSan Insekticidní čistič podlah 1000ml

Biocidní přípravky, repelenty

Menforsan insekticidní čistič podlah je čistící prostředek s dezinfekčním účinkem. Vhodný k ošetření boxů a přepravníků na zvířata.

215 Kč
WAHL 9160-1716 Starter zastřihovač pro zvířata

zastřihovač pro zvířata

Elektronika

Základní zastřihovač zvířecí srsti se 4 možnými délkami střihu.
1350 Kč
Pet teezer Detangling Pink kartáč na srst 1 ks

kartáč na srst 1 ks

Ostatní

Kartáč pro rozčesávání všech typů kožíšků a pro všechny psí rasy.
375 Kč
WAHL 9265-216 SHOW PRO zastřihovač pro zvířata

zastřihovač pro zvířata

Elektronika

Určeno pro zdokonalení střihu srsti na tlapkách nebo na hlavě zvířat.
1950 Kč
WAHL 858458 Hřeben na línající srst a podsadu

Ostatní

Odstraňte línající srst a vyčistěte její podsadu za pomoci hřebenu od značky Wahl. Hřeben ro zčesává, uhlazuje a leští chlupy, takže pejsek vypadá vždy skvěle a žádné vypadané chlupy ho v kůži nedráždí. Hřeben je vhodný k použití na středně dlouhou a dlouhou srst

229 Kč
Dočasně nedostupné
WAHL 858456 Rozčesávací velký kartáč na psí srst

Ostatní

Značka Wahl vytvořila velký rozčesávací kartáč na psí srst. Pomůcka je vhodná k odstranění vypadaných chlupů ze srsti, které se v ní drží a zvířata zbytečně lechtají a dráždí. Kromě srsti kartáč odstraní i prach a srst uhladí a vyleští.

259 Kč
Dočasně nedostupné
WAHL 9281-2016 Kabelový zastřihovač pro zvířata U-Clip

Ostatní

Kabelový zastřihovač zvířecí srsti má v sobě zabudovány samoostřící břity z uhlíkové oceli. Snadno si nastavíte požadovanou délku střihu od 1 do 3,5 mm, stříhání zvířat zvládnete díky jednoduchému ovládání v pohodlí domova. Zařízení je určeno pro stříhání chlupů po celém těle zvířat.

2650 Kč
Dočasně nedostupné
WAHL 9164-016 Pro Grip zastřihovač pro zvířata

zastřihovač pro zvířata

Elektronika

Zastřihovač zvířecí srsti s 8 délkami střihu a širokým záběrem 45 mm.
2650 Kč
Dočasně nedostupné
WAHL 9160-2016 Kabelový zastřihovač pro zvířata BASIC

Ostatní

Kabelový zastřihovač srsti zvířat je určen pro úpravu krátké srsti, například chlupů na hlavě. Kvalitní ostří umožní nastavení výšky střihu od 1 do 12 mm. V balení naleznete hřebeny s šířkou od 3 do 25 mm.

1550 Kč
Dočasně nedostupné
Chovatelské potřeby

Chovatelské potřeby

Dobře udržovaná srst a zastřižené drápky jsou základem péče o vašeho čtyřnohého kamaráda. Úprava srsti bude hračka se zastřihovači z naší nabídky. Díky hřebenovým nástavcům můžete dle libosti volit délku střihu. Se zastřihovačem bez problémů zvládnete i dokončení detailů na ocásku či kolem uší. Nezapomínejte také na vyčesávání srsti – s moderními hřebeny a kartáči, které srst dokonale uhladí a vyleští, se pravidelná péče změní na oblíbený rituál. Pokud váš pes nebo kočka značkuje, vyzkoušejte speciální odpuzovače a čističe.