Chovatelské potřeby (12)

Řadit
Filtry výpisu
 • Menforsan Repelent proti značkování močí 500 ml

  500 ml

  Repelent proti značkování močí je sprej vhodný k výcviku psů i koček. Po aplikaci odrazuje zvíře od močení ošetřeného místa. Vhodné do interiéru i venkovních prostor.

  Ostatní

  299 Kč
 • Bella My Friend 90x60 cm podložka pro zvířata 10 ks

  podložka pro zvířata 10 ks

  Savé podložky vytvořené speciálně pro zvířata. Vhodné pro nemocná zvířata nebo zvířata po chirurgickém zákroku, pro hárající feny a mláďata. Využijete také na cestách.

  Hygienická pomůcka

  89 Kč
  139 Kč
 • WAHL 9951-2016 Akumulátorový zastřihovač pro zvířata STYLIQUE

  Akumulátorový zastřihovač od společnosti Wahl vám pomůže upravit zvířecí srst do sebemenších detailů. Přístroj je speciálně vytvořen pro finální úpravy srsti, poradí si i s oblastmi uší, tlapek a podobně.

  Ostatní

  275 Kč
Proactivet Mikroparazit veterinární dezinfekce 250 ml

veterinární dezinfekce 250 ml

Biocidní přípravky, repelenty

Unikátní polymerová dezinfekce bez chlóru a alkoholu pro účinné čištění všech domácích povrchů, včetně kuchyňské linky, lůžkovin, čalounění a interiéru automobilů.

  299 Kč
  WAHL 9766-016 Bezdrátový zastřihovač pro zvířata LITHIUM ION PRO SERIES

  Ostatní

  Bezdrátový zastřihovač zvířecí srsti od společnosti Wahl nabízí snadnou a rychlou pomůcku ke zkrácení dlouhých zvířecích chlupů. Přístroj je vybaven ocelovou čepelí a poháněn Li-Ion bateriemi s dlouhou výdrží. V balení naleznete 4 různé nástavce, z nichž si zvolíte požadovanou délku.

   3650 Kč
   WAHL 9281-2016 Kabelový zastřihovač pro zvířata U-Clip

   Ostatní

   Kabelový zastřihovač zvířecí srsti má v sobě zabudovány samoostřící břity z uhlíkové oceli. Snadno si nastavíte požadovanou délku střihu od 1 do 3,5 mm, stříhání zvířat zvládnete díky jednoduchému ovládání v pohodlí domova. Zařízení je určeno pro stříhání chlupů po celém těle zvířat.

    2750 Kč
    WAHL 9962-2016 Akumulátorový zastřihovač pro zvířata DELUXE POCKET PRO

    Ostatní

    Společnost Wahl vytvořila akumulátorový zastřihovač zvířecí srsti, který se zaměřuje na detailní stříhání a finální úpravu. Je vhodný také ke stříhání či vyholení čenichové partie, pacek, uší a podobně. Tvoří jej vysoce kvalitní nože s šířkou záběru 26 mm a výšku střihu si můžete nastavit do 3,6 mm.

     459 Kč
     WAHL 858456 Rozčesávací velký kartáč na psí srst

     Ostatní

     Značka Wahl vytvořila velký rozčesávací kartáč na psí srst. Pomůcka je vhodná k odstranění vypadaných chlupů ze srsti, které se v ní drží a zvířata zbytečně lechtají a dráždí. Kromě srsti kartáč odstraní i prach a srst uhladí a vyleští.

      275 Kč
      WAHL 858457 Hřeben na línající srst a podsadu

      Ostatní

      K odstranění línající srsti a vyčištění její podsady u středně dlouhé a dlouhé srsti využijte hřeben od značky Wahl. Pomůcka slouží k důkladnému vyčesání, uhlazení a vyleštění srsti včetně ocasu, uší a hrudi vašich čtyřnohých mazlíčků.

       275 Kč
       WAHL 858458 Hřeben na línající srst a podsadu

       Ostatní

       Odstraňte línající srst a vyčistěte její podsadu za pomoci hřebenu od značky Wahl. Hřeben ro zčesává, uhlazuje a leští chlupy, takže pejsek vypadá vždy skvěle a žádné vypadané chlupy ho v kůži nedráždí. Hřeben je vhodný k použití na středně dlouhou a dlouhou srst

        239 Kč
        Menforsan Odstraňovač pachu, moči a skvrn 500 ml

        500 ml

        Ostatní

        Enzymatický odstraňovač nečistot, zejména skvrn od moči, krve a slin. Vhodný na všechny druhy povrchů.

         289 Kč
         WAHL 9160-2016 Kabelový zastřihovač pro zvířata BASIC

         Ostatní

         Kabelový zastřihovač srsti zvířat je určen pro úpravu krátké srsti, například chlupů na hlavě. Kvalitní ostří umožní nastavení výšky střihu od 1 do 12 mm. V balení naleznete hřebeny s šířkou od 3 do 25 mm.

          1790 Kč
          Chovatelské potřeby

          Chovatelské potřeby