Vichy Capital Soleil Ochranné mléko SPF50+ 75 ml

Kosmetika

Značka: VICHY
Vichy Capital soleil Ochranné mléko SPF50+ 75 ml poskytuje velmi vysokou ochranu před UVB i UVA zářením + 24hodinovou hydrataci.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
149 ušetříte 150 Kč

Původní cena 299 Kč sleva 50%

O produktu

50127176

Ochrana proti slunci + hydratace s kyselinou hyaluronovou. Vichy Capital soleil Ochranné mléko SPF50+ 75 ml poskytuje velmi vysokou ochranu před UVB i dlouhovlnným UVA zářením. Aby pleť po slunném dni zůstala vláčná a hydratovaná, obsahuje mléko kyselinu hyaluronovou. Hypoalergenní složení je obohaceno mineralizující termální vodou Vichy, která přispívá ke zklidnění pokožky.

Výsledek:

  • velmi vysoká ochrana před UVB i UVA paprsky
  • 24hodinová hydratace
  • obsahuje kyselinu hyaluronovu
  • s termální vodou Vichy
  • hypoalergenní složení

Vichy se zavázala respektovat život v oceánech

Základ formule je z 94 % biodegradabilní (bez UV filtrů) a ze 71 % s UV filtry*. Tuba s eko-designem je vyrobena z kartonu**.


Složení

Široké spektrum UVA a UVB filtrů na bázi Mexorylu®, kyselina hyaluronová, termální voda z Vichy.

Použití

Dostatečné množství mléka naneste na pokožku před vystavením se slunci. Nedostatečné množství přípravku výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Neaplikujte v okolí očí. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Kartonová tuba – zabraňte jejímu delšímu kontaktu s vodou.

*Podle OECD testu 301 nebo ekvivalentu ISO. **Konečný produkt obsahuje -45 % plastu v porovnání s podobnými plastovými tubami.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.