Vichy Dercos Posilující šampon 400 ml

Kosmetika

Značka: VICHY
Šampon při sezónním vypadávání vlasů. Je obohacen o patentovanou molekulou Aminexil a vitaminy PP, B5 a B6. Vlasy jsou vyživené a revitalizované.
Skladem na e-shopu
399

O produktu

50115502

Šampon slouží jako vhodný doplněk ke kúře proti vypadávání vlasů Vichy Dercos. Je obohacen o patentovanou molekulou Aminexil a vitaminy PP, B5 a B6. Vlasy jsou vyživené a revitalizované od kořínků ke konečkům. Nechybí jim energie. K dosažení optimálního účinku používejte v kombinaci s Dercos Aminexil Clinical 5, kúrou proti vypadávání vlasů. Šampon je vhodný pro muže i ženy s lehkým, středně těžkým nebo sezónním vypadáváním vlasů.

Výsledek:

  • brání vypadávání vlasů
  • zpevnění vlasů od kořínků ke konečkům
  • vlasy jsou vyživené a plné energie

Složení

Dercos Posilující šampon je obohacen o vitamíny pro důkladnou výživu vlasů již od kořínků. Aktivní látka Aminexil zabraňuje tuhnutí kolagenového pouzdra. Vlasový kořínek je obklopen elastickou tkání, která zůstává vláčná a pružná, aby vlas zůstal ukotven v pouzdře pevně a nedocházelo k jeho vypadnutí.

Použití

Naneste na vlhké vlasy, jemně masírujte vlasovou pokožku, poté opláchněte. Využívejte také v kombinaci s vlasovou kúrou proti vypadávání vlasů DERCOS AMINEXIL CLINICAL 5 pro muže a pro ženy.

Upozornění

Vyhněte se kontaktu s očima. V případě vniknutí šamponu do očí, ihned vypláchněte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.