Vichy Micro Pell peelingový šampon proti lupům 200 ml

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Peelingový šampon je určen pro redukci mastnoty a lupů z vlasů. Přípravek se snadno aplikuje a zajišťuje viditelné výsledky již po týdnu používání. Vlasy jsou zdravé a pevné, pokožka hlavy nesvědí a výskyt mastných lupů se snižuje. Šampon obsahuje kombinaci aktivních látek Piroctone Olamine, kyseliny salicylové a glycerinu.

Výsledek:

  • peeling proti mastnotě a lupům
  • odstraňuje viditelné lupy i šupinky v blízkosti vlasové pokožky
  • rychlé výsledky již po týdnu používání
  • redukuje pocit svědění

Složení:

Peelingový šampon obsahuje kombinaci silných aktivních látek Piroctone Olamine, glycerin a kyseliny salicylové, které účinně redukují výskyt viditelných lupů. Pravidelným používáním dochází k redukci mastnoty vlasů a odstranění šupinek u pokožky hlavy. Vysokou snášenlivost i u citlivé pokožce zaručuje absence silikonů.

Použití:

Pro maximální účinky používejte šampon pravidelně alespoň 2× týdně a nekombinujte ho s jinými přípravky. Nanášejte v dostatečném množství rovnoměrně na pokožku hlavy i po celé délce vlasů. Jemnými krouživými pohyby vmasírujte přípravek do pokožky, aby došlo k odstranění šupinek a lupů. Po vytvoření pěny nechejte působit tři minuty, poté důkladně opláchněte čistou vodou.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.