Vichy Idéal Soleil Ultratající mléčný gel pro vlhkou nebo suchou pleť SPF50 200 ml

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Ochrana pokožky před UVB a UVA zářením je především v letních měsících nesmírně důležitá. Pro všechny typy pleti včetně citlivé pokožky je určen ultratající mléčný gel Vichy Ideal Soleil s ochranným faktorem SPF 50. Přípravek využívá jedinečnou technologii, která zajišťuje jeho stoprocentní funkčnost i na vlhké či mokré kůži. Po aplikaci se stává neviditelným a chrání pleť před slunečními paprsky, vznikem pigmentových skvrn a předčasnému stárnutí pokožky v důsledku působení slunečního záření.

Výsledek:

  • ochrana proti UVB a UVA záření
  • prevence proti vzniku pigmentových skvrn a stárnutí pokožky v důsledku slunečního záření

Složení:

Ultratající mléčný gel disponuje pokrokovou technologií, která zajišťuje jeho stoprocentní funkčnost i ve vlhkém prostředí. Přípravek proto chrání pokožku i během koupání v bazénu či v moři. Patentovaný kopolymer na pleti vytváří ochranný film, který účinně odpuzuje vodu. Po nanesení se gel neviditelní, a to i při aplikaci na mokrou pleť.

Použití:

Nanášejte na pokožku těsně před výskytem na slunci. V dostatečném množství přípravek rozetřete po celém těle i obličeji a nechejte důkladně vstřebat. Opakovaně aplikujte dle potřeby.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.