Vichy Idealia Skin sleep balzám 50 ml

Kosmetika

NAVÍC Vichy Face Care Liftactiv Specialist Při nákupu produktů značky Vichy v minimální hodnotě 690 Kč získáte NAVÍC Vichy Face Care Liftactiv Specialist za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2021 nebo do vyprodání zásob. Neplatí pro rezervace. Podmínky akce
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Vichy v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 25. 4. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Pro mdlou a nerovnou pleť s hrubou texturou je určen regenerační noční balzám Idealia Skin Sleep od Vichy. Přípravek je vhodný pro všechny typy pokožky a za pomoci aktivních látek pleť přes noc rozzáří, zjemní a uvolní, aby po probuzení vypadala odpočinutá a svěží.

Výsledek:

  • zářivá, hladká a odpočinutá pleť po probuzení
  • regenerace pokožky

Složení:

Balzám obsahuje aktivní látky Kombuchy, výtažek z černého čaje a mineralizující termální vodu z Vichy. Lehká balzámová textura působí příjemně a lehce, nevytváří mastný filtr. Termální voda z Vichy zajišťuje výživu pokožky a napomáhá jejímu posílení a regeneraci.

Použití:

Aplikujte na vyčištěnou a důkladně vysušenou pokožku vždy večer před spaním. Jemně vmasírujte do pokožky, aby došlo k uvolnění účinných látek. Po probuzení je pleť zářivá, hladká a odpočinutá.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.