Vichy Neovadiol Magistral Elixír 30 ml

50112163

Kosmetika

Skladem na e-shopu

799 ušetříte 100 Kč

Původní cena 899 Kč, sleva 11%

O produktu

Elixír pro vyhlazení pleti a obnovení její hutnosti se dá použít jako sérum, balzám nebo maska. Přípravek je speciálně vytvořen pro zralou pokožku a její oživení v období menopauzy a po ní. Za pomoci oleje z rýžových otrub, másla z Karité a Pro-Xylanu dochází k okamžitému pocitu komfortu a postupnému navrácení mladistvého vzhledu.

Výsledek:

  • vyhlazení pleti a obnovení její hutnosti
  • navrácení mladistvého vzhledu
  • okamžitý pocit komfortu
  • speciálně určen pro citlivou pleť v období menopauzy a po ní

 

Použití

Elixír je určen k použití jako sérum, balzám nebo maska. U séra si do dlaně nakapejte několik kapek a rozetřete po celém obličeji a krku samostatně, nebo pod krém. U balzámu smíchejte 2–3 kapky s denní či noční péčí k vytvoření balzámu pro hloubkové vyživení pleti. K vytvoření masky rozetřete 10 kapek ve dlaních a aplikujte na pleť. Po deseti minutách nevstřebaný zbytek jemně utřete papírovým ubrouskem.

Složení

Vyhlazující elixír je určen pro pleť procházející si obdobím menopauzy a po ní, kdy je pokožka zašedlá s nezdravým tónem, suchá, křehká, citlivá a zvrásněná. O její obnovu a navrácení hutnosti a mladistvého vzhledu se starají aktivní látky, především olej z rýžových otrub, máslo z Karité a Pro-Xylane.