844 909 909|info@drmax.cz

VICHY SLOW AGE Denní péče 50ml

VICHY SLOW AGE Denní péče 50ml

50096421
Kosmetika
629 Kč 729 Kč
Vichy
Skladem na e-shopu

Okamžitě k rezervaci ve 24 lékárnách
doručíme do 378 lékáren po celé ČR.

Denní péče proti vznikajícím projevům stárnutí pleti. Pro všechny ženy, které hledají přípravky na přírodní bázi a které chtějí zpomalit vznikající projevy stárnutí své pleti.

Podrobné informace o produktu

JE OPRAVDU MOŽNÉ ZPOMALIT STÁRNUTÍ?

Odpověď musíme hledat v porozumění tomu, jak známky

stárnutí vznikají. Jejich příčinou je tzv. Exposom. Vědecký koncept, který objasňuje propojení mezi zdravím a veškerými vnějšími faktory, které na pleť působí a charakterizují náš hektický životní styl (znečištění, stres, únava, UV záření, úzkost, nevyvážená strava atd.).

Náš život možná nemůžeme hned zpomalit, pojďme tedy alespoň zpomalit stárnutí. Laboratoře Vichy přináší novou dimenzi v přístupu ke stárnutí pleti – ZPOMALIT a chránit pleť před vnějšími vlivy.

Složení bylo navrženo tak, aby snižovalo dopad Exposomu na pleť a zpomalilo její stárnutí. Zároveň vychází z přírodních ingrediencí a dlouhodobé znalosti aktivních látek používaných pro zdraví.

Pro ochranu před UVA a UVB zářením má SLOW ÂGE SPF 25 a PPD 12. Navíc je vhodný i pro citlivou pleť. Formule je bez parabenů, hypoalergenní a nekomedogenní.

Textura je ultra jemná, během aplikace okamžitě roztaje a zanechá jemný pocit.

Krém je transversální, vhodný pro všechny věkové kategorie a pro všechny typy pleti.

Nejméně 80 % stárnutí pleti je způsobeno vnějšími faktory. Laboratoře Vichy zkoumaly jevy, které se kumulují vlivem působení prostředí (UV záření, znečištění), fyzických stavů (stres, únava) & životního stylu. Tento výzkum vedl k vývoji denní péče od Vichy, která působí proti vznikajícím projevům stárnutí pleti.

Slow Age působí: na jemné linky a vrásky, na tmavé skvrny, na ztrátu pevnosti i na ztrátu hutnosti pleti. Den po dni urychluje obnovu buněk na povrchu pleti a napomáhá pleti se regenerovat. Hydratační bariéra pleti je posílená a oživená, pleť je rozjasněná a vypadá zdravě.

Produkt obsahuje především: unikátní komplex Vichy s SPF 25, baicalin, bifidus a mineralizující termální vodu

Díky kombinaci aktivních látek inspirovaných přírodou, denní péče SLOW AGE představuje první péči, která působí korekčně i preventivně proti vznikajícím projevům stárnutí.

Kombinace 3 aktivních látek s SPF25:

Antioxidant Baicalin - Používaný lidstvem po tisíciletí. Laboratoře Vichy potvrdily jeho široké spektrum antioxidačních vlastností a jeho účinky proti znečištění a UVA.

Termální voda z VICHY - Čistá a obohacená o minerály, obnovuje pH, posiluje a regeneruje. Její účinky byly prokázány testy in vitro a klinickými testy.

Bifidus - Získaný fermentací/kvašením bakterií. Bifidus posiluje ochranou kožní bariéru a snižuje citlivost pleti.

Balení: 50ml

Parametry produktu

Značka Vichy Produktová řada Slow Age
Použiji na Pleť Forma Krém
EAN 3337875498234

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.