VICHY SLOW AGE Denní péče 50ml

VICHY SLOW AGE Denní péče 50ml

50096421
Kosmetika
649 Kč 729 Kč
Vichy

Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC VICHY PT Odličovač 3v1 100ml za 0,01 Kč vč. DPH. Akce platí do 31. 12. 2017 nebo do vyprodání zásob.

Denní péče proti vznikajícím projevům stárnutí pleti. Pro všechny ženy, které hledají přípravky na přírodní bázi a které chtějí zpomalit vznikající projevy stárnutí své pleti.

Podrobné informace o produktu

JE OPRAVDU MOŽNÉ ZPOMALIT STÁRNUTÍ?

Odpověď musíme hledat v porozumění tomu, jak známky

stárnutí vznikají. Jejich příčinou je tzv. Exposom. Vědecký koncept, který objasňuje propojení mezi zdravím a veškerými vnějšími faktory, které na pleť působí a charakterizují náš hektický životní styl (znečištění, stres, únava, UV záření, úzkost, nevyvážená strava atd.).

Náš život možná nemůžeme hned zpomalit, pojďme tedy alespoň zpomalit stárnutí. Laboratoře Vichy přináší novou dimenzi v přístupu ke stárnutí pleti – ZPOMALIT a chránit pleť před vnějšími vlivy.

Složení bylo navrženo tak, aby snižovalo dopad Exposomu na pleť a zpomalilo její stárnutí. Zároveň vychází z přírodních ingrediencí a dlouhodobé znalosti aktivních látek používaných pro zdraví.

Pro ochranu před UVA a UVB zářením má SLOW ÂGE SPF 25 a PPD 12. Navíc je vhodný i pro citlivou pleť. Formule je bez parabenů, hypoalergenní a nekomedogenní.

Textura je ultra jemná, během aplikace okamžitě roztaje a zanechá jemný pocit.

Krém je transversální, vhodný pro všechny věkové kategorie a pro všechny typy pleti.

Nejméně 80 % stárnutí pleti je způsobeno vnějšími faktory. Laboratoře Vichy zkoumaly jevy, které se kumulují vlivem působení prostředí (UV záření, znečištění), fyzických stavů (stres, únava) & životního stylu. Tento výzkum vedl k vývoji denní péče od Vichy, která působí proti vznikajícím projevům stárnutí pleti.

Slow Age působí: na jemné linky a vrásky, na tmavé skvrny, na ztrátu pevnosti i na ztrátu hutnosti pleti. Den po dni urychluje obnovu buněk na povrchu pleti a napomáhá pleti se regenerovat. Hydratační bariéra pleti je posílená a oživená, pleť je rozjasněná a vypadá zdravě.

Produkt obsahuje především: unikátní komplex Vichy s SPF 25, baicalin, bifidus a mineralizující termální vodu

Díky kombinaci aktivních látek inspirovaných přírodou, denní péče SLOW AGE představuje první péči, která působí korekčně i preventivně proti vznikajícím projevům stárnutí.

Kombinace 3 aktivních látek s SPF25:

Antioxidant Baicalin - Používaný lidstvem po tisíciletí. Laboratoře Vichy potvrdily jeho široké spektrum antioxidačních vlastností a jeho účinky proti znečištění a UVA.

Termální voda z VICHY - Čistá a obohacená o minerály, obnovuje pH, posiluje a regeneruje. Její účinky byly prokázány testy in vitro a klinickými testy.

Bifidus - Získaný fermentací/kvašením bakterií. Bifidus posiluje ochranou kožní bariéru a snižuje citlivost pleti.

Balení: 50ml

Parametry produktu

Značka Vichy Produktová řada Slow Age
Forma Krém Použiji na Pleť
EAN 3337875498234

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.