844 909 909|info@drmax.cz

Vieste Ph Regul tbl.240

Vieste Ph Regul tbl.240

50087835
Doplněk stravy
Více o legislativě
485 Kč

Doplněk stravy, který byl speciálně vyvinut a vyroben na úpravu acidobazické rovnováhy organismu (odkyselení organismu).

Podrobné informace o produktu

pH regul obsahuje 4 životně důležité zásaditě působící minerály - vápník, hořčík, sodík a draslík. Je určený k udržení optimálního pH organismu, což je mimo jiné důležité pro správnou funkci kůže a imunitního systému. Pokud se naše tělo vychýlí z acidobazické rovnováhy, může se narušit správná funkce kožní bariéry.

To může mít za následek horší kvalitu kůže, kůže se stává náchylnější k zánětům, svědění a rozvoji ekzémů. Přípravek je také vhodný k doplnění základních organických minerálů i pro podporu správného fungování trávicího traktu. Je vhodný i pro diabetiky.

Zinek - přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů, nehtů a přispívá ke správnému metabolizmu kyselin a zásad. Napomáhá tedy k udržování acidobazické rovnováhy v organismu, což je pro prevenci atopického ekzému velmi důležité.

Hořčík - přispívá k neméně důležité, elektrolytické rovnováze.

Měď - napomáhá normální pigmentaci pokožky a spolu s manganem také k udržení optimálního stavu pojivových tkání.

Aktivní látky: 8 tablet 

Vápník 695 mg 

Sodík 550 mg

Draslík 270 mg 

Hořčík 200 mg

Křemík 30 mg

Zinek 5 mg

Měď 450 μg

Molybden 80 μg

Chrom 60 μg


Složení: hydrogenuhličitan sodný, uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, citronan draselný, hydrogenuhličitan draselný, citronan sodný, citronan vápenatý, citronan hořečnatý, sorbitol, citronan zinečnatý, kukuřičný škrob, maltodextrin, glukonát měďnatý, chlorid chromitý, molybdenan sodný, mikrokrystalická celulosa (plnidlo), stearát hořečnatý a oxid křemičitý (látky protispékavé).

Dávkování: 8 tablet denně. Zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Obsah: 206 g

Upozornění: Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Výrobce:

Medicura Natural Products Inc., Tulpenweg 6, 97724 Burglauer, Německo.

  

 

Parametry produktu

Značka Vieste Forma Tablety
EAN 4035129003485

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.