Vileda VR201 PetPro robotický vysavač

Elektronika

Značka: VILEDA
Vileda VR201 PetPro robotický vysavač je vhodný pro všechny typy podlah. Díky optimalizovanému kartáčku snadno sbírá zvířecí chlupy a vlasy. Baterie výdrží na jedno nabití až 90 minut.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
5 880 ušetříte 2 470 Kč

Původní cena 8 350 Kč sleva 30%

O produktu

50134115

Přednosti a vlastnosti produktu

Úklid bez námahy, zvířecích chlupů a vlasů si můžete užít, i když budete zrovna popíjet svou oblíbenou kávu, nebo budete v práci! Vileda VR201 PetPro robotický vysavač disponuje třístupňovým vysávacím a čisticím systémem speciálně pro koberce. Je však vhodný na všechny typy tvrdých podlah jako jsou parkety, linoleum, dlažba a koberce s krátkým vláknem. 2 boční kartáče důkladně vymetou nečistoty z těžko dostupných míst jako jsou rohy a hrany, navíc se díky své výšce pouhých 8 cm snadno dostane i pod nábytek. Rotující kartáč s Dual-Brush technologií zajišťuje hlavní vysátí nečistot a speciální patentované štětiny PetBrush zaručí snadnější sběr zvířecích chlupů.

Automatické nastavení úklidu

Jednoduché ovládání umožňuje nastavit 3 úrovně výkonu (standardní, tichý a plánovaný úklid) se 3 čistícími vzory (spirála, cik-cak, auto), po dokončení úklidu se sám automaticky vrátí do dokovací stanice. Maximální komfort poskytuje režim „plánovaný úklid“, který nastaví každodenní běžný úklid ve stejnou dobu. Nemusíte se bát o svůj nábytek, robotický vysavač je šetrný a inteligentní! Při detekci předmětů a stěn automaticky mění směr a speciální senzory dokonce zamezí pádu ze schodů.

Rozměry: Výška: 8 cm, průměr: 32 cm. Koš: 0.50 l. Váha: 3,6 kg.

Hlavní vlastnosti:

  • snadno sbírá zvířecí chlupy a vlasy
  • umožňuje úklid i pod nábytkem
  • pro všechny typy tvrdých podlah
  • li-Ion baterie výdrží až 90 minut
  • třífázový úklid - sbírá, mete, vysává
  • automatický návrat do dokovací stanice
  • 3 úrovně výkonu - standardní, tichý a plánovaný úklid

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.