Vileda

Řadit
Filtry výpisu
Vileda Pur Active houbička 2 ks

houbička 2 ks

Ostatní

Vyčistí i zaschlou špínu, a přitom nepoškrábe povrch. Je dostatečně šetrná i pro teflonové pánve. Ideální pro drahé nádobí či sklokeramické desky.

Akce -24%
Něco navíc
Vileda Microfibre Ultra Fresh mikrohadřík 2+1 ks

mikrohadřík 2+1 ks

Ostatní

Hadřík z mikrovláken s ionty stříbra pro čistotu a lesk Vašeho domova. Zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií jen za pomoci vody.

Akce -14%
Něco navíc
Vileda Microfibre Colors mikrohadřík 4 ks

mikrohadřík 4 ks

Ostatní

Hadřík z mikrovláken s ionty stříbra pro čistotu a lesk Vašeho domova. Zachytí odolné nečistoty a více než 99 % bakterií jen za pomoci vody.

Akce -20%
Něco navíc
Vileda Glitzi Crystal houbička 2+1 ks

houbička 2+1 ks

Ostatní

Velmi kvalitní houbička s čisticími krystaly. Ideální pro mytí nádobí a odstraňování připálených nečistot na běžném nádobí.

Akce -24%
Něco navíc
Vileda Ultra Fresh houbička 2 ks

houbička 2 ks

Ostatní

Čisticí houbička s antibakteriální ochranou pro dokonalou hygienu. Nová hydrofilní pěnová část nasaje 10x více tekutiny než předchozí houbičky Vileda.

Akce -19%
Něco navíc
Vileda Glitzi Univerzal viskózní houbicka 2 ks

viskózní houbicka 2 ks

Ostatní

Extra savá houbička z přírodní celulózy pro dokonalé stírání. Vrchní část houbičky je obohacena ionty stříbra, které zabraňují tvorbě bakterií až o 99,9 %.

Akce -13%
Něco navíc
Vileda Actifibre mikrohadřík 1 ks

mikrohadřík 1 ks

Ostatní

Efektivní úklid bez chemických úklidových prostředků. Hadřík s mikrovlákny dobře saje a snadno se ždíme. Na lesklém povrchu nezanechává šmouhy a nepouští chlupy.

Akce -33%
Něco navíc
Vileda Miraclean houbička 4 ks

houbička 4 ks

Ostatní

Efektivní úklid kuchyně i koupelny bez chemických úklidových prostředků. Houbička odstraňuje skvrny a čistí většinu tvrdých povrchů.

Akce -15%
Něco navíc