Virusept Gel na ruce 125 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

O produktu

Čistící gel na ruce na bázi alkoholu s antimikrobiálním a antivirotickým složením. Jeho účinnost byla prokázána testy dle Evropských norem EN 14476 na chřipkové viry. Přípravek je vhodný k dokončení hygieny rukou po každém umytí. Gel se nanese na pokožku a již se neoplachuje. Speciální složení s glycerinem a Aloe vera chrání a nevysušuje pokožku. Je vhodný pro každodenní používání pro dospělé a děti od 1 roku. Uplatní se i k udržení hygieny předmětů denní potřeby. Malé praktické balení můžete mít stále u sebe. Oceníte jej například při cestování veřejnými dopravními prostředky nebo při nákupech.

Hlavní vlastnosti:

  • jednoduchá aplikace bez oplachování
  • testováno na chřipkové viry
  • chrání a nevysušuje pokožku

Použití

Naneste dostatečné množství na ruce a dobře vetřete do pokožky. Nezapomeňte ani na prostor mezi prsty, hřbety rukou, nehty, zápěstí a podobně. V případě potřeby postup opakujte. Minimální doporučené množství na jednu aplikaci je 3 ml. Přípravek je vhodný i pro udržení hygieny předmětů denní potřeby. Doporučujeme používat pravidelně po každém mytí.

Upozornění

Nepoužívejte na poškozenou pokožku. Zamezte kontaktu s očima. V případě zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte tekoucí vodou. Výrobek obsahuje alkohol. Extrémně hořlavé. Chraňte před otevřeným ohněm a horkými povrchy. Při použití nekuřte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.