Visine UNAVENÉ CITLIVÉ oči 10x0.5ml

Zdravotnický prostředek

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Dodává osvěžení unaveným a citlivým očím

  • Poskytuje očím jedinečné zvláčnění.
  • Přípravek neobsahuje žádné konzervační látky.
  • Přípravek obsahuje přírodní látku TSP (polysacharid z tamarindového semene) získanou ze semen stromu Tamarindus indica (tamarind indický).
  • Umožňuje rychlé zklidnění a zmírnění očních obtíží.
  • Působí jako zvláčňující gelové kapky.
  • Vhodný pro uživatele kontaktních čoček nebo pro ty, kteří jsou přecitlivělí na konzervační látky.
  • Zlepšuje snášenlivost kontaktních čoček a prodlužuje dobu jejich nošení.
  • Praktické snadno odnímatelné nádobky obsahují jednodenní dávku.

Proč používat VISINE® UNAVENÉ CITLIVÉ oči ?
Tento přípravek je určen k preventivnímu zvláčnění a úlevě od příznaků unavených, namáhaných, citlivých očí, které jsou vyvolány vlivy vnějšího prostředí včetně nošení kontaktních čoček.

Jak působí VISINE® UNAVENÉ CITLIVÉ oči?
VISINE® UNAVENÉ CITLIVÉ oči obsahuje přírodní složku TSP, která je výtažkem ze semen stromu Tamarindus indica (tamarind indický). Výsledný výtažek se velmi podobá mukózní složce přítomné v slzném filmu pokrývající povrch normálního zdravého oka. Mukózní složka slz vytváří na povrchu oka vrstvu, která chrání a zvláčňuje rohovku. Po aplikaci do oka se VISINE® UNAVENÉ CITLIVÉ oči spojí s přirozenou mukózní vrstvou slzného filmu, a tím zajistí rohovce dodatečné zvláčnění a ochranu.

Přípravek VISINE® UNAVENÉ CITLIVÉ oči neobsahuje konzervační látky, je balen ve snadno odnímatelných nádobkách poskytujících možnost nepřetržitého osvěžení očí kdykoli během dne.

Uživatelé kontaktních čoček
Kontaktní čočky musí být po celou dobu nošení hydratované (zavodněné), aby mohly vhodně plnit svoji funkci a jejich nošení tak zůstalo příjemné. Pokud však začnou kontaktní čočky odnímat ze slzného filmu vodu, ve snaze zajistit si dostatečnou vlhkost, slzný film ztrácí svoji schopnost dostatečně zvláčňovat a zvlhčovat povrch oka. Tento stav je spojen s následným rozvojem pocitu suchosti oka, často se vyskytujícími po dlouhodobém nošení kontaktních čoček. Uživatelé kontaktních čoček jsou z těchto důvodů náchylnější ke vzniku příznaků unavených očí, a přínosem bude dodatečné zvláčnění vedoucí k úlevě a zmírnění příznaků, které umožní přípravek VISINE® UNAVENÉ CITLIVÉ oči.

V případě, že máte infikované, zarudlé, zanícené nebo bolestivé oči, vyhledejte lékaře nebo lékárníka.

Balení:
10x0,5 ml

Zdroj: www.visine.cz

VISINE® Unavené Citlivé Oči je zdravotnický prostředek. Gelové oční kapky. Oční podání.

Parametry