Doplněk stravy

VitaHarmony Slávka zelenoústá 540 mg 90 kapslí

VitaHarmony Slávka zelenoústá obsahuje extrakt ze svaloviny mořské mušle slávky zelenoústé, která je zdrojem glykoaminoglykanů. Mezi ně patří kyselina hyaluronová a chondroitin sulfát.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: VitaHarmony Slávka zelenoústá 540 mg 90 kapslí

50120217

Úvod

Přírodní cestou na klouby. Slávka zelenoústá (perna canaliculus) je mořská mušle z vod Nového Zélandu. Její svalovina je bohatým zdrojem polysacharidů glykoaminoglykanů (GAG), které jsou součástí mezibuněčných prostor pojivových tkání (vazy, kloubní chrupavky, šlachy). Mezi GAG patří kyselina hyaluronová nebo chondroitin sulfát. Slávka je také zdrojem esenciálních omega-3 mastných kyselin. Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí synoviální tekutiny, která vyplňuje prostor kloubu a snižuje tření mezi chrupavkami. Chondroitin sulfát je základní složkou kloubních chrupavek. Přípravek VitaHarmony Slávka zelenoústá využijí zejména osoby s chronickými problémy s klouby, aktivní sportovci, osoby s vysokou fyzickou zátěží nebo při rekonvalescenci.


Dávkování

Užívejte 2-3 kapsle denně. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím vody. Vhodné k dlouhodobému užívání.


Složení

Slávka zelenoústá 540 mg, želatina (obal), stearan hořečnatý (látka protispékavá) v jedné kapsli.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.