Kosmetika

Vitality’s Purblond Glowing Kit with Phytokeratin set na vlasy blond, odbarvené, s melíry a přirozeně šedé

Produktová řada: Purblond
5.0
  • Vitality's Purblond Glowing Kit with Phytokeratin set na vlasy blond, odbarvené, s melíry a přirozeně šedé neutralizuje žluté tóny a dodá vlasům jasný lesk.
1 139

O produktu: Vitality’s Purblond Glowing Kit with Phytokeratin set na vlasy blond, odbarvené, s melíry a přirozeně šedé

50132347

Úvod

Aby si blond uchovala své kouzlo, potřebuje speciální péči k udržení barevné intenzity. Vitality's Purblond Glowing Kit with Phytokeratin set na vlasy blond, odbarvené, s melíry a přirozeně šedé představuje italskou profesionální péči určenou speciálně pro tento typ vlasů. Blond vlasy mají obecně jemnou a tenčí strukturu. Pokud jsou chemicky barvené, mají tendenci být sušší, porézní a matnější. Opakované mytí navíc může způsobit změnu barvy směrem k nepěkným žlutým odstínům. Řada Purblond tyto nežádoucí odstíny neutralizuje a navrací vybledlým vlasům barevnou intenzitu, hebkost a lesk. Její delikátní složení obsahuje fytokeratin podporující odolnost a pružnost vlasů, olej z ořechu Babassu, který regeneruje suchá a poškozená vlasová vlákna a máslo ze semen Murumuru s vynikajícími antioxidačními vlastnostmi obnovujícími hebkost a lesk. 

Sada obsahuje:

  • Glowing Shampoo with Phytokeratin 250 ml – obsahuje fialové pigmenty a fytokeratin pro hebkost a lesk vlasů
  • Glowing Mask with Phytokeratin 200 ml – neutralizuje nechtěné odstíny a dodává vlasům jemnost a pružnost. Olej z ořechu Babassu a máslo ze semen Murumuru navrací vlasům lesk a společně hloubkově vyživují vlasové vlákno.
  • Glowing Serum with Phytokeratin 150 ml – kromě zmiňovaných složek obsahuje aktivní termoochranný kondicionant, který udržuje hydrataci a hebkost vlasů a snižuje jejich lámavost.

Použití

Šampon: Naneste a nechte působit 2 až 5 minut. Opláchněte. Používejte maximálně jednou týdně.

Maska: Naneste rovnoměrně na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Masírujte a pročesávejte délky a konce. Nechte na místě 2–3 minuty. Opláchněte.

Sérum: Aplikujte na ručníkem vysušené vlasy před fénováním nebo jako konečnou úpravu pro zkrocení krepatění a zvýšení lesku.

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.