VPLAB HiEnergy Guarana + Caffeine Shot 80 ml

Sportovní výživa

Značka: VPLAB
Super koncentrovaná formule s obsahem kofeinu z guarany. Je určena pro aktivní osoby i pro ty, kteří provádějí dlouhodobou únavnou činnost vyžadující soustředění.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50119624

Super koncentrovaná formule s obsahem kofeinu z guarany. Je určena pro aktivní osoby i pro ty, kteří provádějí dlouhodobou únavnou činnost vyžadující soustředění. Paullinia cupana neboli guarana je přírodní zdroj kofeinu. Pomáhá zvyšovat koncentraci a podporuje fyzickou sílu a vytrvalost. Zpožďuje nástup únavy, zvyšuje intenzitu cvičení či pracovní rychlost. Guarana není pouze zdrojem kofeinu, navíc také podporuje fungování imunitního systému a přispívá ke kontrola tělesné hmotnosti. VPLAB HiEnergy Guarana + Caffeine Shot neobsahuje cukr. Díky nízkému obsahu kalorií, je vhodný i pro osoby, které si hlídají denní energetický příjem. Příchuť malina, citron, máta.

Hlavní vlastnosti:

  • guarana pomáhá zvyšovat koncentraci
  • guarana zpožďuje nástup únavy
  • guarana podporuje fyzickou i psychickou vitalitu
  • guarana přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti
  • nízká kalorická hodnota

Složení

Voda, extrakt ze semen guarany (Paullinia cupana), regulátory kyselosti: kyselina citrónová (E330), citran trisodný (E331); sladidla: sukralóza (E955), maltodextrin, neotam (E961); aroma, konzervanty: sorban draselný (E202), benzoan sodný (E211).

Použití

1 ampule k vypití před tréniknem a během tréninku.

Upozornění

Obsahuje sladidla. Obsahuje vysoké množství kofeinu. Není vhodné pro děti. Není určeno těhotným a kojícím ženám a osobám, které trpí vážnými nemocemi. Doplněk nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.