VPLAB Pepto Whey Protein 625 g

Sportovní výživa

Značka: VPLAB
Snadno stravitelná proteinová směs pro budování svalové hmoty po sportovním výkonu i pro období, kdy tělo potřebuje zotavení. Dobře rozpustná a chuťově neutrální.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

719

Cena za 100 g: 115 Kč

O produktu

50119628

Proteinová směs nejvyšší kvality s mimořádně vysokou biologickou dostupností. VPLAB Pepto Whey Protein je kombinace nejčistšího biologicky aktivního izolátu syrovátkového proteinu a hydrolyzátu obohaceného peptidy. Je snadno stravitelný a je vhodný pro osoby všech věkových skupin, kdy je vhodné zvýšit příjem bílkovin: po sportovním výkonu či náročné fyzické aktivitě i v období, kdy tělo potřebuje zotavení po nemoci či operačním zákroku. Pepto Whey se snadno rozpouští v jakékoli tekutině nebo pokrmu, aniž by změnil jeho chuť nebo strukturu, a tak jej můžete využít v rozmanitých recepturách jako jsou například kaše, palačinky či pečené moučníky. VPLAB Pepto Whey Protein je chuťově neutrální. Neobsahuje žádné umělá barviva, sladidla ani konzervační látky, přidané cukry a tuky.

Hlavní vlastnosti: 

  • biologicky vysoce dostupný protein
  • výborně se rozpouští v tekutinách
  • bez dochucovadel, bez přidaného cukru a bez tuku
  • vhodné pro vegetariány
  • neobsahuje lepek

Složení

Bílkovinová směs (hydrolyzát syrovátkového izolátu, izolát syrovátkové bílkoviny (PROVON®brand), emulgátor: sojový lecitin(E322)), L-leucin. Alergeny: mléko, sója.

Použití

25 g prášku (2 odměrky) rozmíchejte s 200 ml vody, mléka nebo džusu.

Upozornění

Doplněk nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.