Walmark GinkoPrim Max 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: WALMARK
Vysoce kvalitní extrakt z ginkgo biloby pro lepší paměť, koncentraci a mozkovou činnost ve formě tablet doplněný DMAE a hořčíkem. Vhodné pro dospělé.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50118327

Kvalitní extrakt Ginkgo biloby obohacený o DMAE a hořčík ve formě snadno polykatelných tabletách.

Co obsahuje Walmark GinkoPrim Max?

  • Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný) je strom, který roste na Zemi po více než 200 milionů let. Jeho listy se užívají tisíce let v tradiční čínské medicíně. Pomáhá udržovat duševní i fyzické zdraví, paměť, kognitivní funkce. Působí jako antioxidant. Podporuje duševní rovnováhu, zlepšuje mikrocirkulaci krevního systému a periferní oběhový systém (oči, sluch).
  • DMAE (Dimethylaminoethanol) je organická sloučenina, která se podobá cholinu a zároveň se přirozeně vyskytuje v některých rybách, jako jsou sardinky a ančovičky. 
  • Hořčík přispívá ke správné psychické činnosti, je nezbytný pro mentální funkce, výkonnost a energetický metabolismus těla. Pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání a přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální činnosti svalů.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe po jídle. Zapijte dostatečně tekutinou. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Složení

Ginkgo biloba extrakt (standardizováno na 24 % flavonoidních glykosidů, 6 % terpenolaktonů) 60 mg, DMAE 20 mg, hořčík 150 mg v jedné tabletě.

Látky protispékavé (celulosa, stearát hořečnatý, talek), oxid hořečnatý, jinan dvoulaločný (Gikgo biloba) extrakt, dimethylaminoethanol bitartrát, stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulosa, hydroxypropylcelulosa), triglyceridy, světlicový koncentrát, barviva (oxid titaničitý, riboflavin, indigotin, brilantní modř).

Upozornění

Nevhodné pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Obsahuje ginkgo biloba, které může snižovat srážlivost krve. Pokud vám byly předepsány léky na srážlivost krve, konzultujte užívání výrobku se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.