Marťánci Cucavé tablety malina 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: MARŤÁNCI
Komplex vitaminů a minerálů pro podporu fyziologického růstu a vývoje Vašeho dítěte ve formě cucavých tablet s malinovou příchutí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50119283

Komplex vitaminů a minerálů obohacený o betaglukany z přírodních zdrojů pro zdravý růst a vývoj Vašich dětí. Cucavé tablety s lahodnou příchutí maliny přizpůsobené nárokům dětského vývoje od 3 let. Vápník a vitamin D3 jsou důležité pro normální růst a vývoj kostí a zdravé zuby. Železo přispívá k normálním kognitivním funkcím u dětí, např. rozvoji schopností soustředění a učení. Vitamin D3 a vitamin C příznivě ovlivňují správnou funkci imunitního systému.


Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně po jídle. Tabletu rozžvýkejte nebo nechte rozpustit v ústech.

Složení

Železo 2,1 mg (15 % DRHP), vápník 120,0 mg (15 % DRHP), vitamin D3 10,0 µg (200 % DRHP), vitamin K2 37,5 µg (50 % DRHP), vitamin C 40,0 mg (50 % DRHP), betaglukany 20,0 mg, inulin 225,0 mg v jedné tabletě.

DRHP …..denní referenční hodnota příjmu.

Sladidla (sorbitol, erythritol, xylitol, steviol-glykosidy), vápenaté soli kyseliny trihydrogenfosforečné, inulin, kyselina L-askorbová, regulátor kyselosti (kyselina citronová), kvasničné (Saccharomyces cerevisiae) betaglukany, látka protispékavá (stearát hořečnatý), aroma malina, menachinon, fumarát železnatý, barvivo (oxidy a hydroxidy železa), cholekalciferol.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Ukládejte mimo dosah dětí. Produkt obsahuje pouze barviva z přírodních zdrojů, případná změna barvy tablet neovlivňuje kvalitu přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.