Walmark Vápník Hořčík Zinek OSTEO 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: WALMARK
Pro silné kosti a zuby. Walmark Vápník Hořčík Zinek OSTEO obsahuje vápník a hořčík v optimálním poměru obohacené o vitaminy D a B6 pro jejich lepší vstřebatelnost.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50105027

Walmark Vápník Hořčík Zinek OSTEO je doplněk stravy s unikátní kombinací multiminerálů a vitaminů pro silné kosti a zuby díky vápníku a hořčíku a pro podporu imunity díky zinku, mědi a vitaminům D3 a B6.

Přípravek obsahuje vápník a hořčík v optimálním poměru obohacený o vitaminy D a B6 pro lepší vstřebatelnost vápníku a hořčíku.

  • Vápník a hořčík jsou potřebné pro udržení normálního stavu zubů a kostí, přispívají k normální činnosti svalů a k normální funkci nervové soustavy.
  • Mangan a měď patří mezi antioxidanty a přispívají tak k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  • Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky.
  • Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí, přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu.
  • Vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání. Napomáhá normální činnosti nervové soustavy a přispívá k normální psychické činnosti.

Walmark Vápník Hořčík Zinek OSTEO je vhodný zejména pro seniory, lidi dlouhodobě upoutané na lůžko nebo po dobu rekonvalescence. Je doporučován ženám v období těhotenství, kojení nebo menopauzy. Je prospěšný v obdobích zvýšené tělesné aktivity.


Dávkování

Užívejte 1-2 tablety denně.

Složení

Vápník 400 mg, hořčík 155 mg, zinek 5 mg, vitamin D 2,5 µg, vitamin B6 0,7 mg, mangan 1 mg a měď 0,5 mg v jedné tabletě.

Uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearát hořečnatý, talek, hydroxypropylmethylcelulóza, karboxymethylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, glukonát zinečnatý, glukonát hořečnatý, citrát zinečnatý, glukonát-laktát vápenatý, glukonát manganatý, oxid titaničitý, glukonát měďnatý, bavlníkový olej, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid.

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.