WEIDER EAA Zero Lemon 330 ml

Potraviny a nápoje

Značka: WEIDER
Perlivý nápoj s kofeinem a 9 esenciálními aminokyselinami. Osvěžující nápoj se sladidly obsahuje komplexní směs volných forem všech esenciálních aminokyselin.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50118130

Perlivý nápoj s kofeinem a 9 esenciálními aminokyselinami. Osvěžující nápoj se sladidly má citrónovou příchuť a obsahuje komplexní směs volných forem všech esenciálních aminokyselin. Dlouhodobé užívání Amino Essential nenarušuje využití a rovnováhu všech esenciálních aminokyselin, tak jako se děje při užívání BCCA. Jednotlivé aminokyseliny jsou zastoupeny ve stechiometrickém poměru. Nápoj je vhodný pro sportovce.

Hlavní vlastnosti:

  • komplexní směs volných forem všech esenciálních aminokyselin
  • obsahuje 106 mg kofeinu v jedné plechovce
  • neobsahuje žádný cukr

Složení

Voda, regulátor kyselosti: kyselina citrónová (E330); oxid uhličitý, 0,4 %L-lysin hydrochlorid, 0,4 % L-leucin, 0,4 % L-threonin, 0,2 % L-histidin, 0,2 % L-isoleucin, 0,2 % L-valin, 0,1 % L-tryptofan, aroma, regulátor kyselosti: mléčnan vápenatý (E327); 0,04 % L-fenylalanin, sladidla: sukralóza (E955), acesulfam K (E950); 0,03 % přírodní kofein, 0,02 %L-methionin. Obsahuje stopová množství mléka, laktózy, lepku, sóji a vajec (je možná křížová kontaminace).

Použití

Užívejte ideálně před tréninkem, během a po tréninku. Jednu dávku rozdělte do celé tréninkové jednotky.

Upozornění

Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám, lidem trpícím vážnými nemocemi. Obsahuje vysoké množství kofeinu (32 mg/100 ml). Skladujte mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a v nejkratší možné době vypijte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.