WELEDA Rakytníkové pěsticí mléko 100ml

Kosmetika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

EXPIRACE 31. 10. 2013

Rakytníkové pěsticí mléko Weleda je - díky obsahu cenného oleje z rakytníkových bobulí - bohaté na přírodní vitamíny A a E a nenasycené mastné kyseliny. Ty patří k základním výstavbovým složkám buněk lidského organismu a podporují pokožku v její důležité funkci ochranné bariéry. Mléko chrání pokožku před působením volných radikálů a má intenzivní regenerační účinky. Rostliny rakytníku jsou pro Weledu exkluzivně pěstovány a jejich plody šetrně zpracovávány na biologicko-dynamickém statku v Toskánsku. Díky obsahu přírodních vitamínů a nenasycených mastných kyselin je olej velmi užitečný a účinný při regenerační péči o pokožku: krémové Rakytníkové pěsticí mléko Weleda dodává pokožce oživující impulsy a zanechává ji sametově hebkou a jemnou. Pokožka získá novou vitalitu, působí odpočatě a zregenerovaně a je viditelně hladší.

Tato krémově hebká emulze oživí nejen vaši pokožku, ale i vaše smysly! Potěší vás svojí ovocně svěží vůní díky obsahu éterických olejů z mandarinky, grapefruitu a pomeranče.

Rakytníkové pěsticí mléko Weleda je vhodné k péči o normální pokožku i o pokožku s lehkým sklonem k suchosti.

Složení:
Voda, sezamový olej, alkohol, rakytníkový olej, glyceridy mastných kyselin, parfém (přírodní éterické oleje), linalool*, benzyl benzoate*, benzyl salicylate*, geraniol*, citral*, farnesol*, xantan, tapiokový škrob. * součást přírodních éterických olejů

Balení:
100 ml

Zdroj: www.weleda.cz