Potraviny a nápoje

Wolfberry Goji + Aloe vera 500 ml

Značka: WOLFBERRY

Goji šťáva + Aloe vera 500ml Wolfberry je lahodný nápoj plný antioxidantů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Wolfberry Goji + Aloe vera 500 ml

50092568

Úvod

Unikátní směs šťávy z kustovnice čínské a šťávy z aloe vera je s velkým citem namíchaná v ideálním poměru tak, aby byl výsledný produkt dokonale vyvážený. Příznivé účinky obou rostlin na lidský organismus jsou tak v perfektní harmonii a přináší tělu to nejlepší, co mohou nabídnout.

Šťáva z goji je slaďoučká a lahodná. Vyrábí se z plodů pěstovaných v oblasti čínské provincie Ningxia, která je po celém světě známá jako nejlepší producent tohoto ovoce. Je to dané i tím, že půda, na které se rostliny pěstují je bohatá na minerály a celé úrodě “nahrává“ i mnoho potůčků a říček, které jí dodávají nesmírné množství živin.

Šťáva z aloe má naopak velmi jemnou chuť bez výraznějšího aroma. Je vyrobena z vybraných listů aloe vera a ty jsou zpracovávány tak, aby v nich zůstalo zachováno maximum účinných látek.

Wolfberry šťávy z kustovnice čínské a aloe vera nepochází z koncentrátů a nejsou ředěny. Jsou 100 %, bez konzervantů, stabilizátorů a sladidel a celá směs je pasterizována.

Složení: šťáva z kustovnice čínské goji - 90%, BIO aloe vera šťáva - 10%

Doporučená denní dávka: 60 ml (30ml ráno a 30ml večer).

Před použitím protřepat. Po otevření spotřebujte do 14 dnů. Uchovávejte v chladu a temnu.

Nutriční hodnoty ve 100ml: Energie: 93.27kJ / 22.2kcal; Bílkoviny: 1.31g; Sacharidy: 3.78g; Tuky: 0.15g; Alfa karoten: 21.9ug; Beta karoten: 90ug


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.