Wolfberry Goji Organic EXTRA EDITION sušené plody 250 g

Potraviny a nápoje

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

159

Cena za 100 g: 64 Kč

O produktu

Wolfberry Goji Organic EXTRA EDITION jsou plody goji nejvyšší kvality a pochází z oblast čínské provincie Ningxia, která je proslulá těmi nejkvalitnějšími plody na světě. Goji (kustovnice čínská) má specifickou chuť, která připomíná kombinaci brusinek, třešní a šípků. Kustovnice čínská je 150cm vysoký keřík s oranžovými plody. Kvalita kustovnice se určuje velikost a vzhled plodů, a měří se, kolik se vejde plodů do 50g. EXTRA EDITION spadá do kategorie 280/A, takže 50g je 280 plodů té nejvyšší třídy. Goji obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, stopových prvků a dalších látek prospěšných pro vaše tělo.

Použití:

Goji můžete jíst přímo v sušené podobě, ale také si ji můžete přidat do jogurtů, cereálií, rýže, koláčů, ovocných koktejlů a různých pokrmů asijské kuchyně. Pokud nemáte rádi sušené ovoce, tak zalijte 3 čajové lžičky goji 3 l horké vody, nechejte 3 minuty odstát a přeceďte. Vzniklý čaj si můžete osladit medem.

Nutriční hodnoty ve 100g:

Energie: 357kJ/1500KJ. Tuky: 1,1g – z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5g. Sacharidy: 70g – z toho cukry: 44,2g. Vláknina: 2g. Bílkoviny: 14,4g. Sůl: 0,0g. Ideální dávkování je 10-20 sušených plodů denně.

Země původu: Čína, provincie Ningxia

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.