You & Oil Bioaktivní směs pro děti Suchý kašel 10 ml

Kosmetika

Značka: YOU & OIL
Přípravek k jemnému vmasírování do pokožky. Je tvořen mandlovým olejem s přírodními silicemi z cypřiše, tea tree, eukalyptu a pelyňku estragonu. Pro děti od 3 měsíců do 6 let.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
279

O produktu

50119485

Děti potřebují mazlení a doteky, zvláště od milujících rodičů, a o to víc ve chvílích kdy se necítí dobře. You & Oil Bioaktivní směs pro děti Suchý kašel je přípravek k jemnému vmasírování do pokožky. Je tvořen mandlovým olejem s přírodními silicemi z cypřiše, tea tree, eukalyptu a pelyňku estragonu. Vhodné pro děti od 3 měsíců do 6 let.

Hlavní vlastnosti:

  • přípravek k jemnému vmasírování do pokožky
  • obsahuje přírodní esenciální oleje
  • vhodné již od 3 měsíců

Složení

Mandlový olej, esenciální oleje z cypřiše, tea tree, eukalyptu a pelyňku estragonu.

Použití

Děti do 1 roku: vmasírujte 1 kapku směsi do plosek nohou 3-4x denně. Opakujte několik dní v řadě. Děti 1-2 roky: vmasírujte 2 kapky směsi esenciálního oleje na hrudník a do horní části zad, 3-4x denně. Opakujte několik dní v řadě. Děti 2-6 let vmasírujte 4-5 kapek směsi esenciálního oleje na hrudník a do horní části zad, 3-4x denně. Opakujte několik dní v řadě. Pouze pro vnější použití, aplikujte na pokožku. Lahvička je vybavena pipetou pro snadné použití. Aplikujte podle instrukcí na obalu.

Upozornění

Pokud je Vaše dítě alergické na některou složku ve směsi, produkt nedoporučujeme používat.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.