Zemanka Slané krekry s mlátem 100 g

Potraviny a nápoje

Značka: ZEMANKA
Slaná chuťovka s pivovarským mlátem z Plzeňského Prazdroje. Skvěle se hodí k pivu, čaji i jen tak k zakousnutí. Vhodné pro vegany.
NAVÍC Mikulášské sušenky od anděla 100 g Při nákupu produktů značky Zemanka v minimální hodnotě 140 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Mikulášské sušenky od anděla 100 g za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50122608

Slaná chuťovka s pivovarským mlátem z Plzeňského Prazdroje. Zemanka Slané krekry se skvěle hodí k pivu, čaji i jen tak k zakousnutí. V jejich receptuře je část mouky nahrazena pivovarským mlátem, které je tvořeno ječným sladem. Mláto obsahuje méně sacharidů než běžná mouka a je naopak velmi bohaté na vlákninu, bílkoviny i vitamín E. Bez kypřicích látek, palmového tuku, mléka a vajec.

Hlavní vlastnosti

  • bez bílého cukru a kypřicích látek
  • bez palmového tuku
  • vhodné pro vegany

Složení

Bio pšeničná mouka hladká, pivovarské mláto (ječné slady, voda) 21,4 %, bio pšeničná mouka celozrnná, bio slunečnicový olej HOSO, mořská jedlá sůl, bio sojová omáčka (pitná voda, sojové boby, pšenice, jedlá sůl, fermentační činidlo Aspergillus oryzae). Neobsahuje žádné kypřící látky. Alergeny: pšenice, sója.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.