ZUII Organic LUX BIO Flawless make-up Dusk 30 ml

Kosmetika

Hýčkejte Vaši pleť pomocí make-upu, který velmi efektivně kryje nedostatky. Zároveň přirozeně oddaluje viditelné projevy stárnutí pleti.
NAVÍC Inlight Bio čokoládová maska 7 ml Při nákupu produktů značky Inlight Bio, Zuii Organic, Vielö, Butterbean Organics, Naturalis Organic, Pánbach nad 2499 Kč do 3498 Kč získáte NAVÍC Inlight Bio čokoládovou masku 7 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC ZUII Organic BIO Rtěnka Sheer s bambuckým máslem Seduction 2 g Při nákupu produktů značky Inlight Bio, Zuii Organic, Vielö, Butterbean Organics, Naturalis Organic, Pánbach nad 3499 Kč získáte NAVÍC ZUII Organic BIO Rtěnku Sheer za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
1 195

O produktu

50115963

Hýčkejte Vaši pleť pomocí make-upu, který velmi efektivně kryje nedostatky. Unikátní složení pomáhá chránit pleť před negativními vlivy vnějšího prostředí. Zároveň přirozeně oddaluje viditelné projevy stárnutí. Klíčovou ingrediencí je šťáva z africké rostliny Bulbine frutescens, která je tradičně ceněna pro schopnost stimulovat tvorbu kolagenu a vypínat pokožku. Vhodný pro vegany.

Výsledek:

  • velmi efektivně kryje nedostatky
  • chrání pleť před vnějšími vlivy
  • oddaluje viditelné projevy stárnutí

Složení

S garantovaným bio podílem 95–97 % je ZUII ORGANIC celosvětově první BDIH/COSMOS certifikovaná dekorativní bio kosmetika z květin a jejich květů. Unikátní složení obohacené o šťávu z africké rostliny Bulbine frutescens.

Použití

Použijte malé množství na krk a obličej a rovnoměrně rozetřete.

O značce

Rodinný podnik s tradicí ZUII ORGANIC z Austrálie dokazuje, že lze dopřát pleti příjemnou bio certifikovanou kosmetiku a okouzlující make-up produkty s vysokým bio podílem, aniž by utrpěla kvalita, vůně nebo snad paleta odstínů nabízených produktů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.