DELTA Colostrum Kids příchuť třešeň 125 ml

Doplněk stravy

Značka: DELTA
DELTA Colostrum Kids příchuť třešeň se získávané výhradně z ekologicky čistých farem. Šetrná výroba za studena pro zachování nejvyšší možné účinnosti a bioaktivity.
Skladem na e-shopu
609

Cena za 100 ml: 487 Kč

O produktu

50142846

Vysoce kvalitní 100% kolostrum získávané výhradně z ekologicky čistých a kontrolovaných farem. DELTA Colostrum Kids je upraveno pro mlsné jazýčky – má třešňovou příchuť a je přislazeno sladidlem z rostliny stévie. Vyrábí bez použití vysokých teplot, aby byla zachována nejvyšší možná účinnost a bioaktivita.

Co je kolostrum?

Kolostrum nebo také mlezivo, je první potrava, kterou mláďata savců dostávají od své matky. Je vzácné tím, že se tvoří pouze krátký čas, a to v prvních dnech po narození mláděte. Obsahuje všechny důležité látky, které mládě – dítě zpočátku potřebuje k vybudování výkonného imunitního systému. Zabezpečuje přežití a přizpůsobení mláděte v novém prostředí, ochraňuje ho před nemocemi.

Původ kolostra rozhoduje

DELTA Colostrum pochází z Německa. Z hlediska účinnosti je původ kolostra velmi důležitým aspektem. Zvířata, která žijí v našich oblastech se ve svém přirozeném prostředí setkávají s podobnými alergeny a patogeny jako my. Jejich kolostrum má pak pro nás mnohem lepší efekt než přípravky na bázi kolostra z mimoevropských zemí (USA, Kanada, Nový Zéland a jiné).

Tekuté DELTA Colostrum Kids

  • rychlý nástup účinku – podpora při akutních stavech
  • rychlá a dobrá vstřebatelnost
  • vhodné pro děti od 3 let

Německá kvalita

  • 100% kolostrum získávané z ekologicky čistých farem
  • moderní a maximálně šetrná technologie SSM (studená sterilní mikrofiltrace) zachovává bioaktivitu kolostra
  • příjemná třešňová příchuť
  • kolostrum je zbavené tuku a neobsahuje kasein
  • bez chemických konzervantů, barviv a bez lepku
  • testováno na rezidua (zbytky) antibiotik, těžkých kovů, pesticidů, BSE


Dávkování

Doporučená denní dávka: 1x denně 1 polévková lžíce = 8 ml. Po otevření přidejte obsah tyčinky s příchutí do 125 ml láhve kolostra, upevněte víko a dobře protřepejte. Užívejte nalačno, zapijte studeným nápojem nebo užijte bez zapíjení. Nezapíjejte teplými nápoji! Vhodné pro dlouhodobé užívání. Vhodné pro děti od 3 let.

Složení

Kolostrum: Tekuté kravské kolostrum 100%, odtučněné a zbavené kaseinu. Obsahuje laktózu. Tekutá třešňová příchuť: Pitná voda, přírodní třešňové aroma, zvýrazňovač chuti: propylenglykol, sladidlo: glykosidy steviolu. Aktivní látky v doporučené denní dávce (8 ml): Kravské kolostrum 800 mg.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Třešňovou příchuť neužívejte samostatně, jen jako příchuť do kolostra! Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 14 dnů od otevření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.